Back to Question Center
0

Semalt: Sayfa başı görüntülerini reklamlardaki potansiyel gelirine kabaca çevirmek nasıl mümkün oluyor?

1 answers:

Her davanın büyük kısmına bağlı olduğunu biliyorum, ancak bazı sitelerin günde 100 bin benzersiz sayfa gösterimi yaptığını ve bu tür sitelerdeki banner'lardan (ortalama durum senaryosu) yaklaşık potansiyel aylık gelirlerini nasıl tahmin edebileceğinizi söyleyebiliriz?

Teşekkürler Source - vendita tappeto da esterno.

February 7, 2018

TBM reklamcılığından bahsettiğiniz ölçüde spaetzel'e katılıyorum. Ancak, BGBM reklamcılık açısından, daha kolay anlaşılır.

Birçok giriş seviyesi reklam ağları 0 TL ödüyor. 1000 reklam gösterimi başına 50-1 $ 1. Dolayısıyla, günde 100.000 sayfa görüntüleme alanına sahip bir site için, yaklaşık 50- $ 100. İki reklam biriminiz varsa ikiye katlayın; Üç tane varsa üç misli; vb.

Tabii ki, kitlenizin kime ait olduğuna da bağlıdır. Kullanıcılarınız reklamverenlere cazip geliyorsa, çok daha yüksek BGBM'ler tahsil edebileceksiniz.

Bunu söylemek mümkün değil. Kullanıcıların bir reklamı tıklayıp tıklamayacaklarını belirleme ölçütleri, site yerleşimi ve içerik gibi birçok faktöre bağlıdır.

Tartışın Googling

Temel olarak, sorunuzu cevaplamak için, reklamlarla ne kadar kazanabileceğinizi görmek ve gelirinizi en üst düzeye çıkarmak için sitenizi çeşitli şekillerde değiştirmeniz için denemelisiniz.

Yalnızca sayfanızın düzenine değil, sayfanızın içeriğine ve sayfanızın hedeflediği kişilere de bağımlı değildir. (AdWords kullanıcıları, yalnızca belirli yerlerden kişilere reklam gösterme seçeneğine sahiptir)

Sadece sayfa içeriğine ve sayfanın düzenine değil, aynı zamanda reklamların içeriğine de bağlıdır. Adsense ile, etkinlikleri en üst düzeye çıkarmak için reklamları içeriğe göre ayarlayabilirsiniz.Google adsense özelleştirmesini kontrol edin.