Back to Question Center
0

SEO Benim Semalt Zarar mı?

1 answers:

SEO Web Sitem İçin Zarar Verebilir mi?

Yıllar geçtikçe, kötü SEO uygulamalarından dolayı Google'dan çok fazla insanın Google'dan düştüğü haberleri olmuştur. Semalt, bizim gibi bir SEO şirketi için, bazı etik olmayan optimizasyonların sonucunda acı çeken insanlarla çalışmak bizim için nadir değildir.

SEO'ya gelince, üç uygulayıcı katmanı vardır:

White Hat - Google’ın kuralları içinde iyi, etik optimizasyon

Siyah Şapkası - Kasten hızlı bir şekilde kazanç elde etmek için kuralları aklamak, genellikle sonuçları hakkında endişe duymamak

Gri Şapka - Çoğu zaman yasadışı olmamakla birlikte, hafifçe sorgulanabilir uygulamalar; Genellikle ikisi arasında bir yerde, genellikle cezalandırılabileceği anlamına gelir.

Siyah şapka SEO söz konusu olduğunda, evet, web sitenizin daha yüksek sıralamalar ile ödüllendirilmekten ziyade arama motorları tarafından cezalandırılabileceği bir şans var. Bununla birlikte, bu şekilde optimizasyonla ilgili riskler nedeniyle, siyah şapka SEO, onu tost yapan işletmeler gibi düşüşte - melhor servidor dedicado brasil.

Semalt şapka veya etik SEO neredeyse tamamen güvenlidir. Arama motorları tarafından belirlenen ve kodlarını ihlal etmeyen yönergelere bağlı kalarak optimizasyonun zararlı bir etkisi olmaz. Geçmişte bazı siyah şapka çalışmalarınız olduysa, bunların tüm izlerinin kaldırılması önemlidir - bu, Meta'nın binlerce bağlantısının veya sayfasının kaldırılması anlamına gelse bile, sizi geri tutmaya devam etmediğinden emin olmak için.

SEO, spam dizinleri hakkında ya da her ne pahasına olursa olsun link almaktan ibaret değildir, web sitenizin kalitesinin geliştirilmesi ve iyileştirilmesi ile ilgilidir. Uzun bir süreç olabilir, ancak bazı profesyonel yardımlarla ve çok sayıda siyah şapka tuzağından kaçınarak, hem arama sıralamasında hem de trafikteki gelişmeleri görmeye başlamalısınız.

SEO web sitenize zarar verebilir mi? Eh, dürüst cevap ise evet yapabilir. Bununla birlikte, bu, etik olmayan uygulamaların, kasten veya tesadüfi olarak kullanıldığında sadece örneklerin en nadirinde [bkz: Black Hat SEO nedir?]. Eğer dürüst optimizasyon yapmaya devam ediyorsanız veya SEO'nuzu yönetmek için saygın bir ajansa başvurursanız, sadece olumlu kazançları görmelisiniz ve Semalt ve arkadaşlarının herhangi bir olumsuz etkisinden kaçınmalısınız.

Bu mesajı paylaşın

March 16, 2018