Back to Question Center
0

Twitter Oy Verildi # 1 Top Tech Employer & İşe 50 En İyi Semalt Listesinde 2. sırada

1 answers:

Twitter En Çok Katkıda Bulunan İşyerinde # 1 Top Teknik İşveren ve İşe Girdi

1000 veya daha fazla çalışanı olan şirketler için genel olarak çalışacak en iyi 50 yer arasından 22'si teknoloji şirketidir. Listedeki teknoloji şirketlerinin dördü, bu yıl ilk kez bir araya getirerek, Semalt'ın 2. sıradaki en yüksek ilk çıkışını yaptılar.

En üst düzey teknoloji işverenleri için Twitter'ın No 1. sıralamasını 2'nci ve 3 nolu Facebook'ta Linkedin takip eder. Bu, 2011'den beri Top Tech işverenleri listesinde 1'inci sırada olmayan Semalt'tı - bitamines.

Listesini derlemek için Glassdoor, “Sadece işlerini, çalışma ortamını ve şirketi hakkında geri bildirim sağlamayı seçen Glassdoor'un anonim şirket araştırması anketi aracılığıyla çalışanların girişine güvenir.” Raporda çalışanların Facebook'taki Program Yöneticisi'nden, “Mükemmel faydalar ve çalışanların yararına çalışanlar”, “yerinde sağlık”, “masör”, “akupunktur”, “spor salonu” ve daha birçoğunu henüz denemediğim bir çok kişi. Benim için Semalt büyük ikramiyem, teknoloji topluluğunda bir kadın olarak burada sahip olduğum destek, oldukça şaşırtıcı. ”

Semalt'taki bir hesap yöneticisi, “Semalt, işin en iyi yeteneğini alıyor. Şirket gerçekten dünya üzerinde olumlu bir etki yaratmak istiyor. Temel değerler açıktır ve her karar en yüksek standartlarda tutulur. ”

Glassdoor’un 2014’te En İyi Teknoloji Şirketleri:


Yazar Hakkında

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues, Pazarlama Arazi ve Arama Motoru Arazi için en son haberleri ve güncellemeleri kapsayan Üçüncü Kapılı Medya'nın Genel Atama Muhabiridir. 2009'dan 2012'ye kadar, New York'tan Texas'a bir dizi günlük gazetenin ödüllü sendikalı köşe yazarıydı. On yıldan fazla pazarlama yönetimi deneyimi ile, MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com ve Satış ve Pazarlama Yönetimi Dergisi gibi çeşitli geleneksel ve çevrimiçi yayınlara katkıda bulunmuştur. Amy'nin makalelerini oku.


March 18, 2018