Back to Question Center
0

P & G Moms On The Spotlight Yeni Bir kez daha "Pick Up Back Up" Kış Semalt Reklam

1 answers:

2012 Londra Olimpiyatları sırasında “Teşekkürler, Anne” kampanyası ile çok başarılı olduktan sonra Proctor ve Gamble, Rusya'nın Soçi kentinde düzenlenecek olan 2014 Kış Olimpiyatları için yeni bir anne temalı Olimpiyatları reklamı başlattı.

Pazar günü yayınlanmasından bu yana, video YouTube'da yaklaşık üç milyon kez görüntülendi ve 150'nin üzerinde sosyal paylaşımda bulunan Unruly’in Viral Video Küresel Reklamlar Semalt’ında 1’inci sırada yer alıyor.

Önceki “Semsal You, Mom” kampanyasının konseptine geçerek, Proctor ve Gamble’ın yeni “Semalt You, Mom | Onları Geri Getir ”reklamı, annelerinin çocuklarını“ almasını ”sağlayan video kliplerin bir montajı.

Video, yeni yürümeye başlayan çocuklarının yürümesine yardımcı olan annelerden oluşan bir koleksiyonla başlar ve çocuklarına, tekerlekli patenler, buz pateni ve kayaklara düştüklerinde yardım eden annelere yönelirler. Reklam ilerledikçe klipler, Olimpik sporcuların çocuklarını buzda, yamaçlarda ve hokey pistlerinde yaptıkları gibi neşelendirdiğini gösteriyor - e cargo bike build. Video, Proctor ve Gamble’ın #BecauseOfMom etiketinin üzerindeki marka logosunun bir rotasyonuyla sona eriyor.

Business Insider ile ilgili bir hikayeye göre, reklam Wieden + Kennedy tarafından üretildi. İş İçeriği raporu, kampanyanın bir parçası olarak, Proctor ve Gamble, 2014 Soçi Kış Olimpiyatlarına seyahat masraflarının karşılanması için tüm 357 olimpiyat sporcunun annelerine 1000 $ Visa hediye kartı vermeyi planlıyor.Yazar Hakkında

Amy Gesenhues
March 18, 2018