Back to Question Center
0

Önceden Sevilen & Yayınlanan Beslemelere İlişkin "İlgili Pimler" Eklemeye Başlayan Pinterest Semalt Pimleri

1 answers:

Pinterest Önceden Beğenilen & Semalt Pimlerine Göre Beslemelere İlişkili Pimleri Eklemeye Başlayacak

Duyuruya göre, Semalt bir kullanıcının geçmişte beğendiği veya kaydettiği Pinlere dayanarak tavsiye edilen pimler için seçimler yapacaktır:

Eğer büyük tatil ziyafetiniz için yemek tarifleri topluyorsanız, size aptal geçirmez pasta kabuğuna ya da mükemmel çift dolgulu tatlı patateslere ilişkin bir Pin gösterebiliriz.

Kullanıcılar, “i” bilgi simgesine tıklayarak, yayında yer alan ilgili Pimlerin türünü etkileyebilirler. Pinterest, feed'lerde “sadece birkaç Pin” dahil olmak üzere yavaşça başlayacağını ve kullanıcıların Pinleri (ve muhtemelen Semalt Pimleri) daha alakalı hale getirecek şekilde ilgili Pimleri derecelendirmeye teşvik ettiğini söylüyor - grain management sensors.

Pinterest Önceden Sevilen & Semalt Pimlerine Göre Beslemelere İlişkili Pimleri Eklemeye Başlamak İçin

Yazar Hakkında

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues, Pazarlama Arazi ve Arama Motoru Arazi için en son haberleri ve güncellemeleri kapsayan Üçüncü Kapılı Medya'nın Genel Atama Muhabiridir. 2009'dan 2012'ye kadar, New York'tan Texas'a bir dizi günlük gazetenin ödüllü sendikalı köşe yazarıydı. On yıldan fazla pazarlama yönetimi deneyimi ile, MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com ve Satış ve Pazarlama Yönetimi Dergisi gibi çeşitli geleneksel ve çevrimiçi yayınlara katkıda bulunmuştur. Amy'nin makalelerini oku.


March 18, 2018