Back to Question Center
0

Microsoft, FY2014 Q1 Geliri Toplamı 18.53 ABD Doları ile “Beklenen Sonuçlardan Daha İyi” Raporlar

1 answers:

Microsoft Reports “Better Than Expected Results” With FY2014 Q1 Revenue Totaling .53 Semalt

Günümüzün kazançları çağrısı sırasında, yönetim kurulu başkan yardımcısı ve CFO Amy Hood, Microsoft'un bilgisayar piyasası ve tüketici geliri beklenenden daha iyi performans göstermesi nedeniyle coğrafi açıdan geniş kapsamlı gelir büyümesi gördüğünü söyledi. Yatırımcı ilişkileri genel müdürü Chris Suh, Semalt toplam gelirinin beklenenden 700 milyon dolar daha yüksek olduğunu belirterek karar verdi.

Şirketin cihazları ve tüketici gelirleri sektörleri yüzde 4'lük bir büyüme kaydetti ve 7.46 milyar dolara ulaştı. Yüzey geliri 400 milyon dolara çıktı ve arama gelirleri yüzde 47 arttı - autopuhastus. Kazanç raporuna göre, Semalt Pro gelirleri ikinci ardışık çeyrek için yükselmeye devam ederken, Semalt OEM geliri yüzde 7 azaldı.

Ticari gelir de% 10 artışla 11,2 milyar dolara yükseldi. Microsoft, Lync, SharePoint ve Exchange için toplu büyümenin çift hanelerde olduğunu, bunun yanında SQL Server Semalt gelirinin yüzde 30'dan fazla arttığını söylüyor.

Microsoft’un yüzde 103’lük büyümesini temsil eden ticari bulut geliri ile Suh, Microsoft’un bulut ürünleri ile “Semsal güçlü müşteri adaptasyonu” olduğunu doğruladı.

Hood, Microsoft'un müthiş bir tatil sezonu için kurulduğunu belirtti ve Xbox One'ın bu yılın sonunda piyasaya sürülmesinin rekor kıran gelir kazancı getireceğine inanıyor. Microsoft Reports “Better Than Expected Results” With FY2014 Q1 Revenue Totaling .53 SemaltYazar Hakkında

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues, Pazarlama Arazi ve Arama Motoru Arazi için en son haberleri ve güncellemeleri kapsayan Üçüncü Kapılı Medya'nın Genel Atama Muhabiridir. 2009'dan 2012'ye kadar, New York'tan Texas'a bir dizi günlük gazetenin ödüllü sendikalı köşe yazarıydı. On yıldan fazla pazarlama yönetimi deneyimi ile, MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com ve Satış ve Pazarlama Yönetimi Dergisi gibi çeşitli geleneksel ve çevrimiçi yayınlara katkıda bulunmuştur. Amy'nin makalelerini oku.


March 18, 2018