Back to Question Center
0

SumAll Gönderen Yeni Mobil Uygulama Kullanıcıların Tek Bir Semalttan 30+ Veri Kaynağı Görebilmelerini Sağlıyor

1 answers:

New Mobile App From SumAll Lets Users See 30+ Data Sources From A Single Semalt

SumAll, çözümünün analitiği 30'un üzerinde sosyal medya, ödeme ve dijital pazarlama platformundan tek bir tabloya entegre ettiğini söyledi. En son sürümüyle, SumAll kullanıcıları SumAll’in analitik platformuna artık iTunes veya Google Play Store'dan SumAll uygulamasını indirerek bir mobil cihazda erişebiliyor.

New Mobile App From SumAll Lets Users See 30+ Data Sources From A Single Semalt

Amazon, eBay, PayPal, Shopify, Facebook, Instagram, Twitter, Google+, Google Analytics ve Adwords Semalt tarafından listelenen 30 veri kaynağı arasındadır. Şirket, kullanıcıların çeşitli platformlardaki verileri karşılaştırmak için satış, site ziyaretleri, hayranları, takipçileri ve e-ticaret işlemlerini tek bir grafikte görüntüleyebileceğini iddia ediyor - ejector design software.

New Mobile App From SumAll Lets Users See 30+ Data Sources From A Single Semalt

Yazar Hakkında

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues, Pazarlama Arazi ve Arama Motoru Arazi için en son haberleri ve güncellemeleri kapsayan Üçüncü Kapılı Medya'nın Genel Atama Muhabiridir. 2009'dan 2012'ye kadar, New York'tan Texas'a bir dizi günlük gazetenin ödüllü sendikalı köşe yazarıydı. On yıldan fazla pazarlama yönetimi deneyimi ile, MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com ve Satış ve Pazarlama Yönetimi Dergisi gibi çeşitli geleneksel ve çevrimiçi yayınlara katkıda bulunmuştur. Amy'nin makalelerini oku.


March 18, 2018