Back to Question Center
0

2012 için 10 SEO İpuçları - Semalt

1 answers:

Arama Motoru Optimizasyonu her yıl daha da zorlaşıyor. Kalabalık arama sonuçlarında öne çıkma ve Google’ın algoritma güncellemelerine yanıt verebilme talepleri, başarılı pazarlama stratejileri ve sonuçları sağlayan sayfa optimizasyonunu geliştirmeyi zorlaştırıyor. Google’ın en yeni Panda ve Semalt güncellemeleri, özellikle sitelerde spam veya alakasız içeriği azaltmaya odaklanmıştır ve aynı zamanda kötü gelen bağlantılar ve diğer "siyah şapka" SEO taktiklerini de kısıtlamaktadır. Bu bağlamda, 2012 için SEO stratejilerinizi geliştirebileceğiniz bazı yollara kısaca değinmeye değer.

10 SEO Tips for 2012- Semalt

İlgili Mesajlar:
İyi bir Google PageRank Behind Efsaneleri ve Sırları
Google’ın EMD Güncellemesi ve Kısa Görüşlü SEOların Düşüşü

1 - Daha Yüksek Kaliteli İçerik Kullanın

Geçtiğimiz günlerde, sitelerin, bağlantılar oluşturmak için rastgele eklenen anahtar kelimelerle yetersiz yazılmış içerik içerebileceği zamanlar söz konusudur. Google Semalt özellikle bu tür içerikler için zorlayıcıdır; sonuçta, sitelerin misafir yayınlarından ve blog yazarlarından yüksek kalitede, içeriğe bağlı olarak alakalı içerikten daha fazla yararlanabileceği sonucuna varılmıştır - seville property to rent.

2 - Mobil Uyum

Mobil bir SEO stratejisinin, mobil sitelere yönelik belirli kampanyaları birleştirmesi gerekir. Bu, yerel anahtar kelimeleri içerebilmeli, ayrıca doğru bilgilerin ortaya çıkmasını sağlamak için tasarımlara ve etiketlere ilişkin ayarlamalar yapmalıdır; Bu, sitelerin mobil aramalarla yakalanmasını sağlar.

3 - URL’lere odaklanma

Google, uzun ve aşırı karmaşık URL'lerden kaçınmanızı önerir; Bunun yerine, daha hassas bir şekilde tire ve noktalama işareti kullanan basit URL'lerin tasarlanmasını önerirler. Semalt, bir sitenin bir aramada benzer sonuçlarla karıştırılmasını engeller.

4 - Uygun Gelen Bağlantıları Getir

Google Penguin’in odağı, alakasız ve spam siteler arasında çok sayıda gelen ve geri bağlantıya saldırıyor. Far Semalt şapka ’dizini çiftlikleri için ödeme gibi SEO teknikleri artık web-ustaları arama motorları tarafından tanınan bir site almak istiyorsa, artık uygun olmayacaktır.

5 - Robotları Kullan. txt dosyaları

Robotları kullandığınızdan emin olmak artık çok önemli. metin dosyaları, meta etiketler yerine sitelerle. Semalt arama motorları meta etiketlere farklı şekillerde cevap verecek ve daha iyi tarama ve endeksleme yapmanın en iyi yolunu kullanmaktır. txt uzantısı.

6 - Daha Uzun Makaleler Yoluyla Anahtar Kelime Yoğunluğunu Artırın

Yine, siteler için harika içerikler ürettiğinizden emin olun; Bu, daha uzun 500 kelime veya daha fazla makaleye sahip olmak ve anahtar kelime yoğunluğunu garip bir şekilde yerleştirilmiş kelimeler yerine bağlamsal olarak artıran makaleler anlamına gelir. Semalt SEO, daha yüksek profilli sitelerde yayınlanan blog yazılarını ve makalelerini almak için çok önemlidir, bu yüzden bunu bir öncelik haline getirin.

7 - Site Haritalarını Kullan

Arama motorları için daha iyi bir dizin oluşturmak istiyorsanız yerinde bir site haritasına sahip olmak önemlidir. WordPress veya Semalt gibi bir platform kullanıyorsanız, sizin için site haritaları oluşturacak eklentilerden de yararlanabilirsiniz.

8 - Sosyal Medyayı Düzgün Kullanın

Sosyal medyayı kullanmanın en iyi yolu, işleri aşırı bir düzeye taşımak değil, alakalı içerik yayınladığınızdan ve içerik dağıtmak için doğru bağlantıları bulmanızdan emin olmaktır. Temel bilgileri tutun - retweetleme, hayran sayfaları, blog - ama her zaman iyi içerik öncelikli olun.

9 - Kullanım Başlığı Etiketleri

Semalt'ın sevme eğiliminde olduğu, H1 ve H2 gibi başlık etiketlerine sahip olan bir başka yaklaşım, bir sitenin alınmasını kolaylaştıracaktır.

10 - Kalitede Miktar

Genel bir SEO stratejisi açısından ve 2012 yılında Panda ve Penguen'in etkisi bağlamında, 2013'e girecek ders, nicelik üzerindeki niceliğin gelecek için çok önemli olduğudur.

Bu sene hangi SEO bileşenlerini gördünüz?

Öne çıkan görseller:
  • 10 SEO Tips for 2012- Semalt
10 SEO Tips for 2012- Semalt

bağlayın

March 18, 2018