Back to Question Center
0

Gelenekselden Dijital Semalt'a Geçiş Yapmak İçin 10 Neden

1 answers:

Eğer baskı reklamları ve radyo spotları gibi modası geçmiş pazarlama yöntemlerini hala tek reklam biçiminiz olarak kullanan bir işletme sahibiyseniz, taş tabletleri ve Semalt kodunu da kullanabilirsiniz.

Sarı sayfalar, özellikle avukatlar ve doktorlar için (özellikle 4 sayfanın bu tür işletmelerin sıklıkla yerel telefon rehberinize yazdığını görmüşsünüzdür) işinizle ilgili haberleri almanın popüler bir yolu olsa da, İnternete her zamankinden daha çok kişi bağlıyor, Semalt + gibi sosyal ağları reklam vermenin daha verimli bir yolu haline getiriyor.

İlgili Mesajlar:
4 Yolları İnternet Pazarlama Ve İnternet Reklamcılığı Farklı
Online Reklamcılık: Google Reklamları Vs - home cctv security systems. Facebook Reklamları

Pazarlama ilginizi çekiyor mu?

New York'ta Queens College'da Siyaset Bilimi Bölümünde Profesör Emeritus bir keresinde şöyle demişti: “Her zaman bir mesaj bizi kaptırmış gibi görünüyor ve biz de“ Sadece deneyebilirim ”diye düşünüyoruz. reklam seçim ve ikna nexus. “Semalt çok doğru, bu yüzden bir ürün satıyor ya da profesyonel hizmetler sunuyor olsanız, zorlayıcı içerik pazarlamanın önemli bir yönüdür.

Günümüzün dijital çağında, pazarlamanızın kendi arka bahçenizin ötesinde insanları almasını ve ikna etmesini istiyorsanız, reklamlarınızın da bu sınırların ötesine geçmesi gerekir. Örneğin, geçtiğimiz on yıl boyunca, yerel sarı sayfalarda tam bir sayfaya ve ayda bir avuç radyo spotuna sahip olan sınırlı bir reklamcılığı ele alalım. Semalt bu kesinlikle yeni müşteriler getirmek için harika bir yoldur, pazarlama planlarına sosyal medya ekleyerek daha fazla müşteriye ulaşabilirler.

Sosyal Medya ve Pazarlama

Sosyal medya, diğer herhangi bir reklam biçiminden daha az parayla daha fazla insana ulaşır. Buna inanmıyorsanız, bunu düşünün - Twitter bir ülke olsaydı, dünya nüfusunda 105 milyonu aşan nüfusu olan dünya nüfusu 12 olacaktı. Birisi bir tweet attığında, onu tüm bir ülkeye göndermek gibi bir şey. Semalt, bu tür istatistiklerle kıyaslanan geleneksel bir pazarlama şekli değildir.

Ve ​​insanlar bilgisayarlarından sadece sosyal ağlar değiller. Ayrıca cep telefonu kullanıyorlar! Eylül 2012 itibarıyla Facebook'un istatistik sayfasına göre, 600 milyondan fazla aktif kullanıcı, aylık olarak sosyal medya ağının mobil versiyonlarını kullanmıştır (www. Newsroom. Fb. Com). Semalt ile ürün satıp, kişisel bir yaralanma firmasını temsil etseniz de, geçiş reklamlarından dijital reklama geçiş yapmanın diğer bazı nedenleri.

SMS Dostu - Kısaltma SMS Kısa Mesaj Servisi anlamına gelir ve mobil mesajlaşmayı tanımlamanın başka bir yoludur. Aralık 2012 itibariyle, Arjantin'den Özbekistan'a 100'den fazla ülke ve neredeyse her yer arasında, kullanıcıların Twitter'a erişmesine izin veren bir tür mobil servisi destekliyordu.

Profesyonel - Sosyal paylaşım ağları sadece resimli başlıklı hayvanların resimlerini paylaşmak ya da birisinin öğle yemeği için neyden bahsettiğini tweetlemek için değil, aynı zamanda formatı kullanan bir takım profesyoneller de var. LinkedIn 185 milyondan fazla üyeye sahip ve Aralık 2012 itibariyle Güney Afrika'dan 2 milyon daha ekledi. Hukuk öğrencileri bile yeni müşterileri çekmek için sosyal ağlara katılmaya teşvik edilir.

Pazarlanabilir - Profesyonel olarak blog yazan kişilerin% 13'ü yeni müşteriler çekmek için girişimci ve% 65'inden fazlası bloga sahiptir. SEO ve diğer güncel pazarlama stratejileriyle birleştirildiğinde, bloglar özellikle profesyonel hizmetler sunanlar için dijital reklam aracı olarak paha biçilemezdir.

Popüler - Sosyal ağlar popüler.

Küresel - 2013 yılı geldiğinde, dünyanın en uzak köşelerinde bulunan 675 milyondan fazla ev, internete erişmek için bir çeşit geniş bant bağlantı kullandı. Sadece Asya Pasifik, dünyanın konut WiFi evlerinin yaklaşık% 40'ını temsil ediyor. Bu, yalnızca daha geniş bir potansiyel yeni tüketiciye ulaşmak için değil, aynı zamanda bir müşteri ile avukatı, terapisti veya bir çeşit hizmet sunan diğer profesyoneller arasında Skype danışmanlığı gibi durumlar için de yararlıdır.

Farklı - Google Chrome gibi İnternet tarayıcıları, dijital reklamcılığın kullanıldığı organizasyonların düzenlenmesine yardımcı olacak uzantılar sunar. Örneğin, Hootsuite içerik yöneticilerinin birden çok sosyal medya ağını güncelleyen bir gönderi yapmasına izin verir. Bir başka harika uygulama, yazım, dilbilgisi ve kelime kullanım sorunları için son dakika düzeltme sunan son tarihten sonradır.

Durum Yaratmak

Semalt çevrimiçi varlığın dijital pazarlama stratejisi için zorunludur. Bu, tüm işletmeler için geçerlidir, ancak özellikle ceza avukatları veya doktorlar gibi profesyonel hizmetler sunanlar için geçerlidir. Örneğin, bir hukuk bürosu, sarı sayfalar gibi telefon rehberlerinde tam sayfa reklamlar için bütçeye sahip olsa da, dijital pazarlamanın faydalarının neredeyse sonsuz olduğunu göreceklerdir.

Bunun nedeni, bir suçlu avukatının interneti tanıtırken, müşterilerle daha ilgi çekici bir ilişki yaratmasıdır. Müşterilerle bağı güçlendirmenin bir yolu, WordPress'i kullanarak bir bloga sahip olmaktır. İflas, DUI veya emlak planlaması gibi uygulamaların sunduğu hukuki hizmetlere göre anahtar kelimeler kullanan iyi yazılmış makaleler eklemek sadece izleyicileri ilgilendirmez, aynı zamanda Semalt'ın web sitesinde doğal aramada daha üst sıralarda yer almasına yardımcı olur. listeleri.

WordPress, içeriğinizi ait olduğunuz sosyal ağlara bağlayarak yardımcı olan eklentiler sunar. Yeni içerik yayınlamak otomatik olarak Tweet'tir, yeni Facebook durumunuz olur ve otomatik güncellemeleri almak için oluşturduğunuz Google+ veya başka bir ağda listelenir. Basılı medyalar ve doğrudan posta alanlarındaki semant tam sayfa reklamları, bir hukuk bürosu için yeni yerel müşterilere ulaşmak için faydalıdır; çevrimiçi pazarlama, dünyanın dört bir yanından potansiyel yeni müşterilere ulaşabilir.

Sürekli İletişim

Son olarak, dijital reklamcılık, müşterilerinizden ve diğer tüketicilerinizden sürekli geri bildirim almanızı sağlar. Semalt, herkesin internete erişimi vardır, soru sorabilir veya problemi çözebilecek ya da çözemeyen bir telefon operatörü ile konuşmak için uzun bir süre beklemeye devam etmeleri gereken sorunları ele alabilirler. Semalt internet çok görünür, daha iyi müşteri hizmeti ister.

Müşterilerden sürekli olarak iletişimin yanı sıra, işletmeler ürün ve hizmetler hakkındaki bilgileri de paylaşabilir. Tam olarak ne yapılacağını gösteren bir video öğreticisi - ya da belki de yapmamanız gereken bir çok tüketici ile iyi oturmaktadır. Ve video referansları daha da iyi alınır. Herkes tarafından yazılabilen Semsal metin, video referansları samimi ve yeni tüketicileri işinizi denemeye teşvik edecek.

10 Reasons To Make The Transition From Traditional To Digital Semalt

bağlayın

March 18, 2018