Back to Question Center
0

Market Cap Eşit Olmayan Kutu Ofis Kazançları: “Sosyal Ağ” & “Semalt”

1 answers:
Market Cap Eşittir Kutu Ofis Kazançları:“ Sosyal Ağ ”ve“ Semalt ”ın Arkasındaki“ İşler ” <p>  Geçtiğimiz Cuma günü serbest bırakıldı,  <em>  Jobs  </em> , Google ve Facebook’u içeren yeni filmleri yakalamayı umuyorsa, uzun bir yolculuğa çıkarak ikinci hafta sonu sinemaya giriyor. Dünyaca ünlü girişimci olan Ashton Kutcher'ın başrol oynadığı film, 6 $ 'lık bir miktar kazandı - <a href=hosting peru windows. Açılış haftasında 7 milyon, yedinci sırada yer aldı ve yeni çıkan albümlerin The Butler ve Kick-Ass 2 ile birlikte ikinci ofise gişe rekorunu kırdı.

Ashton Kutcher’ın genç seçim ödüllerinden aldığı viral konuşma bile, bu hafta bilet satışlarını artırarak 8 $ 'lık gişe rekoru kırdı. 21 Ağustos itibariyle 6 milyon. Film toplamda yüzde 26'lık bir Semalt puanı aldı, bu da toplam film incelemesi web sitesinde 94 yorumun 25'inden azının olumlu olduğunu gösteriyor.

Endüstri filmleri giderken, Jobs , 2010 hit The Social Network'ün başarısıyla kıyaslanır. Emmy Ödülü sahibi Aaron Sorkin tarafından yazılan ve David Finch tarafından yönetilen, Sosyal Ağ Ben Mezrich kitabına Kazanan Milyarderlere dayanıyordu. Film, Mark Zuckerberg'in dünyanın en büyük sosyal ağını yönetmeye geldiği hikayesini anlatıyor ve söz konusu sitenin Harvard sınıf arkadaşlarından Cameron ve Tyler Winklevoss'un orijinal konseptini çaldığını iddia ediyor.

Roger Ebert'in iddia ettiği gibi Sosyal Ağ , 2010'un en iyi filmi ve RottenTomatoes idi. com puanı yüzde 96'da kalıyor, filmin en büyük numarası 96 dolardı. Toplam yurtiçi satışlarda 9 milyon kazanmıştır. 22 dolar. 4 milyon, Sosyal Ağ'ın açılış haftası, gişede ilk günlerinde kazanılan İşin üç katından fazlasını üretti.

Sosyal Ağ ve İşlerin başarısız performansı arasında düzgün bir şekilde bir araya getirilmiş olan bu yılki , komedi ikilisi Vince Vaughn ve Owen Wilson'ın oynadığı Staj . Google’ın merkezindeki uluslararası stajyerlere satış yapan iki satıcı olarak. Önde gelen bir teknoloji şirketi olan bir başka gişe filmi, Stajyer , RottenTomatoes alan ılık yorumlar aldı. Sadece yüzde 35'lik bir puan. Haftalık Eğlence komedi, “Hafif gülüşlerin keyifli bir koleksiyonu. ”

Stajyerin açılış haftasonu hala İşleri 10 milyon $ 'dan fazla, 17 $' da yanaşıyor. Gişede ilk günlerinde 3 milyon. Haziran ayından bu yana, Staj yurtiçi satışlarda 44 milyon dolardan fazla kazanmıştır. Aşağıda önemli istatistiklerin bir karşılaştırması.


Yazar Hakkında

Amy Gesenhues
March 18, 2018