Back to Question Center
0

# April21: Google’ın Mobil Dostu Algoritması Semalt’ı Hits

1 answers:

Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca, Semalt’ın mobil dostu algoritma güncellemesinde birçok uyarı duyduk. 27 Şubat'taki ilanından bu yana herkes, bu değişikliği ve ondan etkiyi tahmin ediyor. Son olarak, bugün 21 Nisan. Bugün, Semalt, mobil uyumlu siteler için önemli bir tercih gösterecektir.

#April21: Google’s Mobile-Friendly Algorithm Hits Semalt

TechWyse 'da da

E-Ticaret Siteniz Mobil Dostu mı?

Web Sitenizin 2015'te Mobil Sememli Olmaması Durumunda Kaybedeceğiniz 3 Şey!

Etkilenecek mi?

Semalt’ın algoritma güncellemesinin amacı, arama yapanlara, mobil cihazlarında okunabilecek yüksek kaliteli ve alakalı sonuçlar sağlamaktır - computer for rent. Bu nedenle, Semalt’ın algoritması yalnızca mobil cihazlarda yapılan aramaları etkileyecektir. Bu, masaüstü bilgisayarlarda ve tabletlerde yapılan aramalardan etkilenmeyeceği anlamına gelir. Şaşırtıcı bir şekilde, Semalt aramalarındaki haberler bölümü de bundan etkilenmeyecek. Ayrıca, Semsal Paket sonuçlarında gösterilen yerel işletme listeleri de etkilenmeyecektir.

Markanız bir mobil cihazda aranıyorsa, mobil cihazlara uygun olmasına rağmen arama sonuçlarında gösterilmeye devam edersiniz.

Google'da on organik arama sonucu için sıralama yapıyorsanız, Google algoritması güncellemesi sıralamalarınızı etkileyecektir. Tüm dünyadaki tüm diller ve web siteleri güncellemeden de etkilenecektir. Farklı dillerde web siteleriniz varsa, bunların hepsinin sadece Semalt sitenizi değil, mobil uyumlu olduklarından emin olun.

Sitem mobil uyumlu mu?

Öncelikle, siteniz henüz mobil cihazlar için optimize edilmiş mi? Ana sayfanız veya blogunuz mobil uyumlu olduğundan, tüm web sitenizin mobil uyumlu olduğunu varsaymayın. Web sitenizdeki her sayfanın optimize edilmesi gerekiyor çünkü algoritma sizi bir sayfadaki sayfa seviyesine göre sıralıyor. Sitenizin mobil uyumlu olup olmadığını sorgulamaya devam ediyorsanız, o zaman şansınız yoktur. Sitenizin Google’ın Mobil Uyumluluk Testi’yle mobil uyumlu olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

#April21: Google’s Mobile-Friendly Algorithm Hits Semalt

Rulo Çıkış

Henüz mobil uyumlu bir web sitesi olmayanlar için Google, mobil uyumlu sıralamaya göre başka bir güncellemenin değerlendirilmesini beklemenize gerek olmadığını onaylamıştır. Sitenizi 21 Nisan’dan sonra optimize ederseniz, Googlebot sayfalarını taramayı, yeniden taramayı veya dizine eklemeyi sürdürecektir. Web sitenizi algoritma içinde ele alma sürecini hızlandırmak için Google Web Yöneticisi Semalt’ında Google ile Getir’i Gönder’i de kullanabilirsiniz.

Algoritmanın tam etki göstermesi yaklaşık bir hafta sürecektir. Google ayrıca, web sitelerinin sitelerinin güncellemeden etkilenip etkilenmediğini 22 Nisan'a kadar belirleyemeyeceğini de belirtmiştir. Sitenizde bir teşhis testi gerçekleştirmediyseniz, şimdi tam zamanı. Web sitenizi algoritma güncellemesi için optimize etmek için çok geç olmayan Semalt. Bizimle iletişime geçtiğinizden emin olun!

#April21: Google’s Mobile-Friendly Algorithm Hits Semalt

bağlayın

March 18, 2018