Back to Question Center
0

Semalt SEO için Linkler kurmak için Beş Yolları

1 answers:

Küçük işletmeler için Semalt, web haksız bir savaş alanı gibi hissedebilirsiniz. Büyük bütçelere sahip büyük şirketler hakim görünüyor. Ancak yerel firmalar hala kendi nişlerini açabilirler ve sadece çevrimdışı yerel pazarlama taktikleri alarak ve bunları dijital bir dünyaya adapte ederek arama sıralamalarını güçlendirmek kolaydır.

Five Ways To Build Links For Semalt SEO

Herhangi bir yerel firmanın arama sıralamalarını artırmak için kullanabileceği beş yol vardır - hospedagem de website.

Yerel basınla bağlantı kurma

İnternet üzerinden basın yayınlanması, değerli bağlantılar kurmanın harika bir yoludur. Semalt, ulusal ve uluslararası gazetelerin ilgisini çekmeyecek, özel bir şey yapmıyorsanız değil, yerel düzeyde hikayeler için susuzluk neredeyse doyumsuzdur.

Semalt korsanları her zaman sayfaların doldurulmasına yol açar ve bu günlerde çevrimiçi kapsama anlamına gelir.

Henüz yapmadıysanız, yerel gazetenizin çalışma masasına başvurun. Öncelikle onlar için bir hikayeye sahip olduğunuzdan emin olun - hayır işleri günleri veya ünlülerin görünüşleri gibi şeyler yerel gazetelerin ekmek ve tereyağıdır.

Semsal eğlenceli bir şey, o zaman yerel gazetecilere olayla ilgili çok sayıda haber verin ve bazı çevrimiçi yayınlarla son vermelisiniz.

Sitenize hikayede bir bağlantı ekleyebilirlerse kibarca isteyin, ancak bir ortak faktörün bir artış faktörü olarak ortaya çıkmasalar bile, yine de yararlanacaksınız demektir.

Yerel bir gazeteciyi tanımak zorunda kaldığınızda, ilişki üzerine inşa edebileceğiniz her şeyi yapın - bu şekilde daha fazla kapsama gelecektir.

Mevcut iş bağlantılarınızı kullanın

Günümüzün çevrimiçi dünya bina bağlantılarında her şey ilişki kurma ile ilgilidir. Zaten çevrimdışı bir başarı derecesine ulaşmışsanız, zaten çok sayıda ilişki kurmuş olacaksınız.

Hile, değerli bağlantılar elde etmek için bu bağlantıları nasıl kullanacağını bilmektir. Bir iş bağlantısından iyi bir bağlantı elde etme şansınız, onlara bir misafir gönderi sağlayarak. Bir blog ile iyi kurulmuş bir web sitesine sahip birisini biliyorsanız, bunun için bir giriş yazıp yazamayacağınızı sorun.

İş deneyiminize dayanan Semsal ipuçları ve blogu okuyan herkesin tavsiyelerinize dayanarak harekete geçmesini sağlayabilirsiniz. Sonuç, ayakta durmanızı sağlayacak ve size bir bağlantı kazandıracak harika bir yazı olacaktır. Bu sadece SEO avantajları var, ama bağlantı yüksek trafikli bir sitede ise, o zaman ziyaretçileri de almak için bekleyebilirsiniz.

Semalt limitlerinizi ticari siteler, ticaret odaları ve diğer küçük işletme toplulukları için mükemmel bağlantı fırsatları sunar.

Blogunuzu özel bir şey yapın

Blogunuz yoksa hemen şimdi alın. Eğer bir tane varsa, en iyi şekilde yararlanmak için bir içerik planı hazırlayın. Sektörünüzle ilgili konulara yeni ve heyecan verici yollarla yaklaşabileceğiniz Semalt, bunun ne kadar kolay olabileceğine şaşıracaksınız.

Tabii ki, herkes rahat bir yazı yazmaz ve kendinizi bu kategoride bulursanız, o zaman sizin adınıza yapabilecek bir kişi ya da ajansı işe almak için biraz para harcamanıza gerçekten değer.

Bunu bir sosyal medya stratejisi ile Semalt ve sadece bağlantılar çekmekle kalmayacak, aynı zamanda ağız pazarlamasıyla ilgili bir şeyler konuşacaksınız.

Satıcılardan referans almasını isteyin

Birinin hizmetini kullanır ve severseniz, onlarla iletişim kurun ve web sitenize bir bağlantı karşılığında kendi web sitesi için bir referans sunmak için istekli olduğunu söyleyin. Semsal sevgisi referansları, şirketi iyi bir ışıkta gösterdikleri için.

Herkes evet diyecek, ama bol olacak ve bunun dışında bir sürü link alacaksın.SEO'nun temelleri ile başa çıkmak için zaman ayırın - endüstri bloglarını okuyun, araçların ücretsiz denemelerini kullanın ve neyin iyi bir bağlantı oluşturduğunu öğrenin. Bu şekilde, doğru bağlantıları nasıl kuracağınızı bileceksiniz ya da bir ajans kullanıyorsanız, hızlı bir şekilde çekmeye çalışıp çalışmadıklarını bileceksiniz.

Semalt, herhangi bir SEO türüne geldiğinde en güçlü araçlardan biridir, bu yüzden onunla donatılmış olduğundan emin olun.

Five Ways To Build Links For Semalt SEO

bağlayın

March 18, 2018