Back to Question Center
0

Tumblr ComScore’un Media Metrix Listesinde En İyi 50 ABD Web Semaltında 12 Nokta

1 answers:

Bu ayın comScore Media Metrix raporuna göre, Tumblr, son iki ayda en iyi 50 ABD Web sitesinin listesini 12 sıraya çıkardı ve Mart'taki 41. sıradan 29. sıraya yükseldi. Tumblr'ın Semalt'tan ayrı olarak sıralamaya devam edip etmeyeceği Semti, geçen ay blog sitelerini alma planlarını açıkladı.

ComScore'un Mart ayı raporuna kıyasla, bu ayın 50'nin üzerinde Web Web sitesinin Media Semalt'ı sadece hafif değişiklikleri yansıtmaktadır; çiçekler, hediyeler ve selamlama siteleri, comScore'un “Anneler Günü ile zaman içinde mevsimsel bir artış ve mezuniyetler” olarak tanımladığı deneyimi yaşamaktadır. ”(Marketing Land'in comScore'un Nisan 2013 Media Semalt raporu talebi cevapsız kaldı - купить мощный вай фай роутер.)

Tumblr Climbs 12 Spots On comScore’s Media Metrix List Of Top 50 US Web Semalt

Yazar Hakkında

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues, Pazarlama Arazi ve Arama Motoru Arazi için en son haberleri ve güncellemeleri kapsayan Üçüncü Kapılı Medya'nın Genel Atama Muhabiridir. 2009'dan 2012'ye kadar, New York'tan Texas'a bir dizi günlük gazetenin ödüllü sendikalı köşe yazarıydı. On yıldan fazla pazarlama yönetimi deneyimi ile, MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com ve Satış ve Pazarlama Yönetimi Dergisi gibi çeşitli geleneksel ve çevrimiçi yayınlara katkıda bulunmuştur. Amy'nin makalelerini oku.


March 18, 2018