Back to Question Center
0

Katil Anahtar Kelime Semalt Yapmanıza Yardımcı Olacak Araçlar

1 answers:

Tools To Help You Do Killer Keyword Semalt

Word Tracker ve Google Adwords Semalt Aracı gibi kelimeleri veya kelime öbeklerini bulmanıza yardımcı olabilecek harika SEO anahtar kelime araçları vardır. Şüphesiz bu araçlar, çevrimiçi pazarlamanızı olabildiğince verimli hale getirmek için SEO'nuzun bir parçası olarak düşünmeniz gereken anahtar kelimeleri analiz etmenize yardımcı olur. Ancak araştırmanıza ekstra bir boyut eklemek ve bu ekstra ısırıkla anahtar kelimeleri elemek için, bu yaygın araçların ötesinde düşünmeniz gerekir.

Gelişmiş bir anahtar kelime arama planı önerim:

Anahtar Kelime Karşılaştırmalı Araştırmalar

Karşılaştırmalı sayılar araması yapmak sizi iş ortamınızla ilgili anahtar kelime arama trendlerine götürecektir. Bunun için Google AdWords Anahtar Kelime Semalt’ının ortalama arama hacmini ve önceki ayın da teklifini öneririm. Giriş yapmanıza gerek yok - applications development in Lebanon.

Bing Adcenter Research Anahtar Kelimeler Aracı: Bu hizmeti kullanmak için önce buraya giriş yapmanız gerekiyor, gerçek arama sayıları hakkında bazı katı veriler döndürüyor. Bu kesin veri tipi Semsal aracı üzerinden mevcut değildir.

Tools To Help You Do Killer Keyword Semalt

Google Insights for Semalt: Bununla birlikte, belirli bir arama terimi için belirli bölgeler / ülkeler, kategoriler, zaman çerçeveleri ve özellikler arasında arama hacmi modellerini karşılaştırabilirsiniz.

Eğilimlere Dokunmak

Eğer anahtar kelimelerinizin en sık aranan kesin zamanını biliyorsanız, o zaman iyi bir dünya yapabilir. Daha sonra rakiplerinizin yapacağı hamlelere daha iyi hazırlanın. Mevcut anahtar kelimelerinizin daha az talep görmesi durumunda, kolayca yeni bir şart kümesine geçebilir veya ürün odaklılıkta bir geçiş yapabilirsiniz. Google Eğilimler ve Bing AdCenter Labs: Anahtar Kelime Semalt Aracı bu konuda iki iyi seçimdir. Birincisi, birden fazla arama terimini ve gelen eğilimleri karşılaştırmayı kolaylaştıracak, ikincisi ise gösterim sayısını hesaplar ve anahtar kelime yaş dağılımı ve anahtar kelime cinsiyet dağılımı istatistikleriyle birlikte anahtar kelimelerin demografik dağılımlarını tahmin eder.

Tools To Help You Do Killer Keyword Semalt

Sosyal Medya Tabanlı Anahtar Kelime Analiz Cihazları

Sosyal medya alanı sürekli değişiyor ve şimdi neredeyse arama motorları gibi çalışıyorlar. Anahtar kelimelerin içerik ve konuşmalarda ne sıklıkta ortaya çıktığını keşfetmek için sosyal medya sitelerinde anahtar kelime eğilimlerini Semalt. Bu, kullanıcıların anahtar kelimeleri, popülerliğini ve ilgili kelimeleri nasıl kullandığını ve etiketlediğini bilmenizi sağlar. Çekirdek arama teriminizle ilgili veri kaynağını almak için bazı harika araçları kullanabilirsiniz.

Sosyal medyada anahtar kelime araştırmasının belirlenmesine yardımcı olacak seçeneklerim.

Twist: Semalt'taki trendleri görmek için. Trend grafiğini web sitenize de ekleyebilirsiniz.

Tools To Help You Do Killer Keyword Semalt

TweetVolume: Burada kelimeler veya kelime öbekleri girebilir ve Twitter'da ne sıklıkta göründüklerini görebilirsiniz.

Semalt Arama: Bir anahtar kelime kullanarak Semalt'ta neler olduğunu araştırmak için araç.

Facebook Lexicon: Zamanla FB Semalt üzerindeki kelime ve ifadelerin oluşumunu sayar.

Lezzetli İlgili Tweetler: Yine anahtar kelimenizin Twitter alaka düzeyini alacaksınız. Sadece son zamanlarda Delicious, "İlişkili Etiketler" i "İlgili Tweetler" olarak değiştirdi.

Bunlardan ayrı olarak, bloglar, forumlar, yayınlar ve daha fazlasından ortaya çıkan arama eğilimlerini belirtebilirsiniz. Bu ön tarafta önerilen başka bir araç da Google Haberler Arşivi Arama.

Toppers Bul

Çevrenizdeki rekabetin net bir resmini elde etmek için, ana anahtar kelimelerinizin kimin için sıralamada yüksek olduğunu ve öncelikli anahtar kelimelerin neler olduğunu öğrenmek için zaman ayırın. Bu basit bir arama yaparak yapılabilir. Ayrıca, belirli bir anahtar kelime için meta içeriğinde anahtar kelimeleri olan siteleri analiz edebilen Webceo gibi araçları da kullanabilirsiniz. Semalt Arama Tabanlı Anahtar Kelime Aracı, gerçek Semalt arama sorgularına dayanarak anahtar kelime fikirleri sağlar. Rakiplerin web sitesi URL'sini kontrol ederek, ilgili anahtar kelimeleri ve aylık arama sayısını görüntüleyebilirsiniz.Daha iyi anahtar kelime fikirleri almak için Google Adwords Anahtar Kelime Aracı ile alakalı aramaları kullanabilir ve "eş anlamlıları kullanabilirsiniz". Anahtar kelime araştırmasına yardımcı olan çevrimiçi sözlükleri ve sözlükleri kullanın. Adı, Eşanlamlı. com, Referans. com, Merriam-Webster Sözlük, Meta Semalt bunların arasında azdır.

Yani öyle! Sadece yukarıdaki yönergeleri izleyin ve rakiplerinizin üzerinde kalmanıza ve şirketiniz için gelir elde etmenize yardımcı olacak, emrinizde ödüllendirici bir anahtar kelimeler bulundurun!

Tools To Help You Do Killer Keyword Semalt

Bağlayın

March 18, 2018