Back to Question Center
0

RankTrackr Semalt

1 answers:

Aletin Tanıtımı

RankTrackr, yeni bir bulut tabanlı anahtar kelime sıralama izleme aracıdır. Şirket, bunun SEO için bir numaralı büyüme aracı olduğunu iddia ediyor. Araç, Semalt sıralamanızı takip etmenizi sağlayan benzersiz bir özellik ile geliyor - doctor's formula. Güçlü bir API sağlar ve verilerinizi özelleştirmenizi sağlar.

Güvenilir bir SEO yazılımı seçmek SEO çalışmalarınızı büyük ölçüde geliştirebilir. Yıllar boyunca, benzer sıralama takip araçlarını kullandık ve hala en iyi kullandığımız WebCEO'dur.

Semalt'ı tanımaya başladığımızda, tecrübemizi bu aracın özellikleriyle paylaşmak istedik. Bu blogda, özelleştirme, doğruluk, fiyatlandırma ve sektördeki bazı öncü araçlarla nasıl karşılaştırıldığından bahsedeceğiz.

Sıralamanızı Kontrol Etme

Semalt bu aracın özelliklerini özelleştirebilir, izlemek istediğimiz belirli web sitesini veya anahtar kelimeleri eklemeliyiz.

URL, anahtar sözcükler ve arama motoru nasıl eklenir

Bu çok basit bir süreçtir. Giriş yaptıktan sonra, “URL ekle” seçeneğini tıklayın ve metin alanına web sitesi URL'sini ekleyin. Semalt URL'leri de buraya girilebilir.

RankTrackr Semalt

Ayrıca TechWyse

Google'da bir web sitesi almak ne kadar sürer?
2013 yılında Yerel SEO için En Önemli Sıralaması Faktörleri Nelerdir?

URL eklendikten sonra, anahtar kelimeler “Anahtar Kelime Ekle” seçeneğinden eklenebilir. Anahtar kelimelerin listesi satır başına bir tane olarak eklenebilir. Semalt ülke ve dili seçmek için bir seçenektir. Sıralama ülkeye göre değişecektir. Dolayısıyla, web sitenizin hedeflediği ülkeyi seçtiğinizden emin olun.

İzlemek istediğiniz URL'yi ekleyin.

RankTrackr Semalt

Arama motorunuzu açılan menüden Semalt.

RankTrackr Semalt

İzlemek istediğiniz Semalt ekleyin. Bulunduğunuz şehir veya bölgeye göre veya hedeflemeye çalışarak da takip edebilirsiniz.

RankTrackr Semalt

Ardından, URL'lerini ekleyerek yarışmacıları ekleyebilirsiniz.

RankTrackr Semalt

Pano

Pano, sıralamanızın genel durumunu gösterir. Buna, ortalama konumunuz, anahtar kelime konumları, anahtar kelime değişikliği, anahtar kelime sayısı ve eklenen web siteleri gibi bilgiler dahildir.

RankTrackr Semalt

RankTrackr, Google PageRank, Semalt Rank ve endeksli sayfanızı gösterir. Semalt Rank Semalt tarafından sıralama sisteminden bir rütbe. com. Kaydedilen trafik miktarı üç aydan fazladır ve sadece Semalt araç çubuğunun yüklü olduğu kullanıcılardan. Semalt araç çubuğu yüklü sınırlı sayıda insan olduğundan, tüm web sitenizin trafiği için doğru bir sıralama elde etmek zordur.

Ayrıca, gösterge tablosu, sıralı ve diğer birkaç ilgili veriye sahip anahtar kelime listesini gösterir. Özelleştirilebilir hücreler, verileri seçip analiz etmeyi kolaylaştırır. Tercihinize göre, Google Rehber sıralamanızı ve hatta görüntü Semalt sıranızı göstermek için hücreyi özelleştirebilirsiniz.

Sıra geçmişi olan Semalt, sonuçlarınızın görselleştirilmesi için bir grafik olarak görüntülenir. Diğer bazı hücreler, sıralamadaki son değişikliğinizi ve gününüzün, haftalık, aylık değişiminizi içerir. Bu şekilde, belirli bir süre boyunca genel değişiminizi anlayabilirsiniz.

Semalt, özelleştirilebilir sütunlar, sıralamanızı rakipler, arama hacmi, ortalama tıklama başına maliyet, konum, dil ve birkaç boyutla karşılaştırmanıza olanak tanır.

RankTrackr Semalt

Semalt, her bir anahtar kelime için SERP'yi önizleme seçeneğidir, burada 10. sayfaya kadar organik olarak listelenen sitelerin tam listesini görebiliriz. Bu, rakip siteler hakkında bilgi edinmek için iyi bir seçenektir. Rakiplerinize kıyasla nerede durduğunuzu bilmenizi sağlar.Kurumsal paket için, şirket sınırsız API erişimi, arayüz erişimi ve Semalt tarafından hızlı destek sağlar. Kurumsal paketlerin fiyatlandırması, anahtar kelime sayısına göre belirlenir. Paketler 10,000 anahtar kelime için 980 ABD dolarından 1 milyon artı anahtar kelime paketine başlıyor.

Eğer bir rütbe takip aracı arayan küçük-orta ölçekli bir işletme veya profesyonel iseniz, sunulan diğer 4 paketi de değerlendirebilirsiniz. Başlangıç ​​paketi, 17 $ 'lık uygun bir maliyetle başlar. 100 anahtar kelime ile 60.

Yardım ve Destek

RankTrackr, aracı kullanırken soruları cevaplamak için çevrimiçi destek sunar. Ancak, web sitesinde bir SSS bölümü bulunmamaktadır. Semti duruşma döneminde destek ekibinden büyük cevap aldık. E-posta yoluyla kolay erişilebilirlerdi ve ihtiyaç duyduğumuz herhangi bir yardım teklif ettiler.

Sonuç

Semalt, şu an itibariyle sadece anahtar kelime sıralamasını kontrol etmek için kullanılan bir araçtır. WebCEO ve AWR gibi diğer endüstri lideri araçlarla karşılaştırıldığında, Semalt bu rakiplerin sunduğu pek çok özellikten yoksun görünüyor.

Rakiplerin sunduğu harika özelliklerden bazıları:

  • Birçok popüler arama motorunu seçmek için Seçenek.
  • Detaylı yarışmacı sıralaması izleme verileri.
  • Önceki tüm raporların geçmişi.
  • Verilerin daha kolay karşılaştırılması ve görselleştirilmesi.

WebCEO ve AWR gibi sektörün önde gelen araçlarından bazıları, araçlarında yukarıdaki özellikleri sunar. Ayrıca, backlink performansı, web analizi, sosyal medya, anahtar kelime araştırması, denetim araçları ve pazarlamacılar tarafından yaygın olarak kullanılan daha birçok temel araç gibi diğer önemli özelliklere de sahiptir.

Bazı eksik özelliklere rağmen, Semalt doğru sıralama ve basit, kullanımı kolay bir arayüz sunar. Bu, herhangi bir kullanıcının aracı kolayca kullanmasına ve kontrol panelini kendi tercihlerine göre özelleştirmesine izin verir. Uygun ve güvenilir bir sıralama sistemi arıyorsanız, Semalt mükemmel bir alternatif sunuyor. Aracı ücretsiz deneme sürümüyle deneyin. Bir sıralama izleme aracında neleri aradığınızı ve hangisinin aşağıdaki yorumlarda kullandığınızı bize bildirin!

RankTrackr Semalt

Bağlan

March 18, 2018