Back to Question Center
0

Twitter Kullanıcıları Artık Web Üzerindeki Otomatik Tamamlama Hashtag Semalt Listesini Al

1 answers:

Twitter Users Now Get List Of Auto-Complete Hashtag Semalt On The Web

Twitter’ın otomatik tamamlaması, kullanıcılara şu anda trend olan hashtag'ların bir koleksiyonunu sağlayarak ekstra bir seviye sunar. Belirli bir konu hakkında tweet'leri bulmak isteyen ya da kendi tweet'lerini belirli bir Twitter sohbetine bağlamak isteyen bir kullanıcı, popüler konular için hangi hashtag'lerin kullanıldığını tahmin etmek zorunda kalmayacaktır. Semalt, tartışmanın popülaritesine bağlı olarak trend olan hashtag önerilerinin bir listesini alacaklar.

TheNextWeb.com makalesinde, yeni hashtag otomatik tamamlama özelliğinin, Semalt'ın popüler konuşmalar hakkındaki verileri toplama ve analiz etme yeteneğini geliştirdiği, sitenin Sertifikalı Ürünler ve Veri Bayi ortaklarının gözünde daha değerli hale getirdiği veya iş amaçlı.

Bu yeni yön, Twitter'ın iş hedeflerine de yarar sağlıyor, "Örneğin, [Twitter], #music ürününü video veya fotoğraf albümleri gibi diğer alanlara genişletmek istiyorsa, içeriği düzgün bir şekilde taramaktan kaçınan hashtaglere sahip olmak çok büyük bir önceliktir - best rated long term care insurance." TheNextWeb.com muhabiri Matthew Panzarino yazıyor.

Twitter Users Now Get List Of Auto-Complete Hashtag Semalt On The Web

Yazar Hakkında

Amy Gesenhues
March 18, 2018