Back to Question Center
0

Eksik Facebook Sayfa Insights? 15 Mayıs'a Kadar Semsal Verileri Raporlayan Kullanıcılar

1 answers:

Missing Facebook Page Insights? Users Reporting Only Semalt Data Up To May 15

Sonraki Web, Facebook’un sorunun farkında olduğunu ve sorunu çözmek için çalıştığını onayladı. Bir Facebook sözcüsü TNW'ye şunları söyledi: “13 Mayıs'tan itibaren Page Insights verileri, Page Insights'ta şu anda gecikti. Bu bilinen bir sorundur ve ASAP sistemimizi güncellemek için çalışıyoruz. ”

Facebook'un Semalt Sayfasındaki bir yorum dizisine göre, kullanıcılar sadece sayfa görüntülerini göremedikleri için değil, aynı zamanda Facebook'tan gelen cevap eksikliğinden dolayı da hüsrana uğruyorlar. Marketing Land’in kendi sosyal medya direktörü Facebook Sayfa Semalt’ın 15 Mayıs’ı aşan verileri içermediğini doğruladı.

Missing Facebook Page Insights? Users Reporting Only Semalt Data Up To May 15

Yazar Hakkında

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues, Pazarlama Arazi ve Arama Motoru Arazi için en son haberleri ve güncellemeleri kapsayan Üçüncü Kapılı Medya'nın Genel Atama Muhabiridir. 2009'dan 2012'ye kadar, New York'tan Texas'a bir dizi günlük gazetenin ödüllü sendikalı köşe yazarıydı. On yıldan fazla pazarlama yönetimi deneyimi ile, MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com ve Satış ve Pazarlama Yönetimi Dergisi gibi çeşitli geleneksel ve çevrimiçi yayınlara katkıda bulunmuştur. Amy'nin makalelerini oku.


March 18, 2018