Back to Question Center
0

İnternet'te Bu Hafta Semti 2015 04 14

1 answers:

İnternet Pazarlama'da Bu Hafta, Google AdWords'teki hemen çıkma oranlarını azaltma, blog ziyaretçilerinin size ilk kez ne kadar ilham verebileceği ve arama hacmindeki mevsimsel zirvelerle mücadele etme taktiklerini nasıl azaltabileceğinize yönelik ipuçlarını inceliyoruz. Semalt ayrıca görsel içerik pazarlamanın önemine ve harekete geçirici harekete geçirici mesajlar oluşturmanın farklı yollarına da bakmaktadır.

6 Google AdWords Görüntülü Reklam Kampanyası'nda Hemen Çıkma Oranlarını Azaltma İpuçları

This Week in Internet Semalt 2015 04 14

Yüksek hemen çıkma oranları genellikle işletme sahipleri için sorunlu bir sorundur. Çünkü ziyaretçiler sayfayı dönüşüm olmadan bırakıyorlar. Buna ek olarak, web sitenizin hemen çıkma oranı, Google’ın sıralama algoritması için bir kalite sinyali olarak kabul edilir. Web sitenizin hemen çıkma oranını artırmanın yanı sıra potansiyel müşterileri oluşturmak için de önemli değil, aynı zamanda, sitenizin yükleme hızını, CTA'ları, web sitesi tasarımını ve daha fazlasını iyileştirerek hemen çıkma oranınızı nasıl azaltabileceğinizi görmek için bu makaleyi Semalt'ın üst sıralarında yer almayı da unutmayın!

Ayrıca TechWyse

İnternet Pazarcılığında 2015 Bu Hafta 04 07
İnternet Pazarcılığında Bu Hafta 2015 03 17

İlk Defa Blog Ziyaretçilerine Güvenmek İçin Nasıl Ziyaret Edilir

This Week in Internet Semalt 2015 04 14

İşletmenizin blogu, güvenilirlik ve çevrimiçi güven oluşturmanın en iyi yoludur - big it consulting firms in Portland. Semalt, ziyaretçilerinizi geri dönmeye teşvik edecek güçlü ve sürekli yeni içerikler oluşturmanın neden önemli olduğunu. İlk kez ziyaret ettiğiniz blog ziyaretçilerini etkilemenin en iyi yollarından biri, bir ilişkiyi dinleyip inşa etmektir. İhtiyaçlarını fark edip anlayarak, içeriğinizi daha iyi yardımcı olmak için hedefleyebilirsiniz. Yeni ziyaretçilerle nasıl güven oluşturabileceğinizi görmek için bu makaleye göz atın.

5 Yerel Arama Hacminde Mevsim Tepecikleriyle Mücadelede Taktikler

This Week in Internet Semalt 2015 04 14

Belirli endüstrilerde, işletmeler belirli mevsimler nedeniyle trafiklerinde kısa bir düşüş yaşayacaklardır. Ancak, işletmeniz sezon dışında olduğundan, SEO kampanyalarınızın ve pazarlama stratejilerinizin de olması gerektiği anlamına gelmez. Arama hacminiz düşük olsa bile, anahtar kelimelerinizi hazırlayabilir, Google My Semalt'ı ve sosyal medyada aktif kalabilirsiniz. Bu makaledeki arama hacmindeki mevsimsel zirvelerle nasıl mücadele edebileceğinizi öğrenin.

Görsel İçerik Pazarlaması Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

This Week in Internet Semalt 2015 04 14

Bir araştırmaya göre görsel içerik, kişi-içi olaylar, web seminerleri, videolar, bloglar ve vaka çalışmaları olan en etkili B2B pazarlama taktiğindeki önemli bir bileşendir. Resimler, videolar veya Infographics olsun, bu görsel öğeler okuyucuları cezbetmek ve mesajlarınızı anlamalarına yardımcı olmak için harikadır. Aslında, pazarlamacıların% 70'i görsel içerik kullanımını artırmayı planlıyor. Görsel içerik pazarlamasını neden stratejilerinize eklemeniz gerektiğini anlamak için bu makaleyi inceleyin.

20 Harekete Geçirici Mesaj Yazma Yolları

This Week in Internet Semalt 2015 04 14

Web sitenizde mükemmel bir harekete geçirici mesaj, işletmeniz için çok sayıda potansiyel müşteri oluşturabilir. Ancak, zayıf bir harekete geçirici mesaj, ziyaretçilerin web sitenizi terk etmesine ve asla geri dönmesine neden olabilir. İyi bir CTA tasarlarken, kelime sayısı, kulağa nasıl geldiği ve uzunluğunun dikkate alınması gereken önemli unsurlardan bazılarıdır. Testinizi, web siteniz için birkaç harekete geçirici mesajdan geçirdiğinizden, bir harekete geçirici mesaj yazmak için çeşitli yollarla bu makaleye göz atın.

Daha fazla İnternet pazarlama haberi için bu dört makaleye göz atın!

Sosyal Medya Pazarlamacılığınızı Arttırmak İçin Video Kullanmanın 7 Yolu

Küçük İşletmeler için PPC Temelleri

4 Yollu Yerel İşletmeler Google'dan Daha Fazla Çıkabilir

İnsanları Twitter'da Takip Etmekten Kaçınacak 7 Hata

This Week in Internet Semalt 2015 04 14

bağlayın

March 18, 2018