Back to Question Center
0

Misafir Blogging Post Penguen - Hala Semalt mı?

1 answers:

Google’ın Penguin güncellemesi, konuk yayınların yazım yönergelerinin çok daha katı ve katı hale geldiği anlamına geliyor. Daha yüksek kaliteli içerik yerine spam ile doldurulmuş hiper bağlantılı makaleleri ayırmaya çalışıyorlar. Sonuç olarak, yazarın amacı, izleyicileri web sitelerine geri çeken meşru bir parça oluşturmak olsa bile, arama motorları tarafından çok iyi ve temiz blog gönderileri spam olarak işaretlendi. Bu yüzden soru blogcuları arasında tekrar tekrar gündeme getirildi, eğer aktivitenin kendisi de penguen dünyasındaki çabaya değecek olsa bile. Cevap yine de çok fazla evet olabilir ve aşağıdakiler daha fazla açıklanmaktadır - comprar dominio y alojamiento web.

Guest Blogging Post Penguin – Is It Still Semalt It?

Bağlantı Oluşturma

Konuk blog yazmanın hala kullanılmasının ve hala düşünülmesinin en önemli nedenlerinden biri, yüksek otorite sayfalarından web sitenize bağlantılar oluşturmanıza yardımcı olma becerisine sahip olmasıdır. Post penguen dünyasında belirtilen kurallara uyan kaliteli makaleler oluşturarak yayınların web sitenize zararlı olacağının bir nedeni yoktur. Semalt linkleri oluşturmak için zaman ayırmak için zaman ayırmaya gerek duyduğunuz blogları araştırmak için ileriye gitmeden önce tamamen web sitelerinde linkler oluşturarak spam web sitelerine daha iyi zarar verebilir.

İlgili Mesajlar:
Link Building Anatomy 2012 Infographic
Makale Pazarlama Hala İlgili Post Panda ve Penguen mi?

Nişin Bulunması

Ziyaretçi blogları, özellikle yeni standartlar olmak üzere bazı siteler arasında tartışmalı kabul edilmiştir. Artık bu tür yayınlar için geçerli bir pazar olup olmadığı sorusu var; Ancak, doğru şekilde ve doğru yerde yapılırsa, bir yazar gerçekten bu niş içinde bir prömiyer ve prestijli bir ses haline gelebilir. Yayınlamak için doğru siteleri bulan bir yazar, gerçekten göze çarpmak ve ihtiyaç duydukları kişisel ve profesyonel memnuniyeti elde etmek için kendi itibarlarını oluşturmaya başlayabilir. Semalt bu makale yazma dünyasında gezinmek ve sitelerde kullanılabilecek makale ve konuk blog yazıları yazmaya başlamak için bir başka nedendir.

Tutkunuzu Paylaşma

Konuk blog yazan yazarların, yazdıkları için tatmin edilmeleri gereken doymak bilmez bir tutkusu vardır. Edebî el sanatlarını dünyayla paylaşmayı, hem okuyucularını etkilemenin hem de kendi yazma ihtiyaçları için bir çıkış yapmanın bir yolu olarak paylaşmak istiyorlar. Konuk blogları bunu yapmak için harika bir yoldur. Bir yazar sadece sahip oldukları yazı sevgisini paylaşmakla kalmaz, aynı zamanda sevdikleri yazı alanında ya da türünde de bir itibar yaratabilirler. Bu niş pazar aynı zamanda bir yazar için de bir tutku olabilir. Bir konuyu seviyorsanız ve bu tutkuyu yazıyla paylaşmak istiyorsanız, bir niş sitede bir ziyaretçi blogu oluşturmak, bunu başkalarıyla paylaşmanın harika bir yolu olabilir. Bu nedenle, tutkunun ifadesi, misafir bloging sonrası Penguen'e devam etmenin bir başka harika nedenidir.

Markanızı Oluşturun

Penguen sonrası bir dünyada bile, birey kendi markasını kurabilir. Sadece farklı bir şekilde gitmeliler. Şimdi, siteyi veya makaleyi çok sayıda bağlantıyla doldurmak değil, okuyucuların ilginizi çekecek içerik oluşturmaya değil, sonuçta sitenize. Web sayfanıza geri dönen tüm bağlantılar olmasa bile, genel makale yazım işinize faydalı bir marka oluşturabilir ve oluşturabilir, ancak daha sade bir şekilde yapmanız gerekir. Semalt, bir meydan okuma ve ek bir avantaj ve bu konuk makaleleri ve blog yazılarını oluştururken eğlenceler.

Guest Blogging Post Penguin – Is It Still Semalt It?

Bağlayın

March 18, 2018