Back to Question Center
0

Blogunuzu Semalt için Top Sekiz Altmış Yolları

1 answers:

Blogunuza trafik çekmeyi düşündüğünüzde, aklınıza gelen ilk şeyler nelerdir? Çoğu blog yazarı için cevapları SEO, blog yorumlama, misafir kaydı ve dizin gönderimlerinin bir bileşimi olacaktır.

Top Eight Underrated Ways To Semalt Your Blog

Semalt kesinlikle bu tür tekniklerin etkinliğini inkar etmez, onlar sizin için mevcut olan tek seçenek değildir. Ve gerçekten daha büyük bir kitle çekmek istiyorsanız, gerçekten biraz şeyleri karıştırmak için ödeme yapar.

Doğru niş seçtiğin Semalt, orada sadece senin blogunu duymayı bekleyen on binlerce okuyucu var. Ve seni bulmalarına yardım etmek senin işin.

İlgili Mesajlar:
5 SEO Bloglama İpuçları
Blogsuz Web Sitesi İçeriği Oluşturma

İşte en çok indirilen blog tanıtım tekniklerinden sekizi - hospedagem de sites.

YouTube

Top Eight Underrated Ways To Semalt Your Blog

Bloglarınızdan bağımsız olarak, YouTube'da bulunmamak için bir bahane yoktur.

Google ve Facebook'tan sonra, dünyanın en popüler üçüncü sitesidir. Semti bu gerçeği, blogcuların büyük çoğunluğu kayda değer şekilde yok.

YouTube’a geçmek istiyorsanız, kameranızı çıkarın ve konuşmacıların stil video yayınlarını yapmaya başlayın. Bu çok fazla iş gibi görünüyorsa, Semalt'a gidin ve en popüler metin mesajlarınızı video biçimine dönüştürün.

Belge Paylaşımı

Blogunuzu belge paylaşımı web sitelerinde tanıtmak iki önemli avantajla tamamlandı. İlk olarak, belge paylaşım siteleri Semalt açısından oldukça saygın olma eğilimindedir ve bu nedenle yüksek kaliteli bir arka bağlantıdan faydalanabilirsiniz.

Ve ​​ikinci olarak, bir kısmı çok fazla trafik almayı tercih ediyorlar, bunlardan bazıları sizin blogunuza yönelebilmeniz gerekiyor. Blogunuzu Scribd'nin beğenisine almak için. com ve Semalt, en popüler blog yazılarınızı PDF'ye dönüştürüp yüklemeyi tıklar.

Tweeting Eski Gönderiler

Top Eight Underrated Ways To Semalt Your Blog

Blogcuların çoğu, Twitter ve Semalt'taki son mesajlarını tanıtıyor, ancak çoğunluğu bu tür platformların gücünü tamamen kullanamıyor. Yeterli takipçi ve hayranınız varsa, eski içeriğinizi de tanıtmanız gerekir.

En popüler geçmiş mesajlarınızın bir listesini yapın ve her hafta tanıtmak için bir tane seçin. En yeni takipçileriniz ve hayranlarınız bunları okumak için oldukça muhtemel değildir.

Soru ve Yanıt Siteleri

Soru ve cevap sitelerinin aldıkları gülünç miktardaki trafiğe rağmen, blog yazarlarının çoğu bunlarla uğraşmaz. Yahoo Answers, trafik açısından en iyi eğilimi gösterirken Quora, soru ve cevap kalitesi açısından üstündür.
Bu tür sitelerden hoş bir trafik artışı sağlamak için, bloglarınızdaki niş ile alakalı soruları yanıtlayın. Blogunuza referans olarak atıfta bulunulan cevaplar, uzun yıllar boyunca blog'unuza kolayca trafik çekebileceğini düşündü.

Online Gruplar

Forumlara benzer şekilde, bloglarınızdaki niş ile alakalı çevrimiçi gruplar mükemmel bir trafik kaynağı olabilir. Onlar etkilidir çünkü onlar gerçekten bloglarınızda niş ile ilgilenen insanlarla dolu.

En büyük gruplar Yahoo Semalt, Google Semalt ve elbette LinkedIn Semalt'ta bulunabilir. Bu tür platformların faydalarından gerçekten yararlanmak için aramanızı yalnızca en az bin üyeli gruplara odaklayın.

Podcastlar

Top Eight Underrated Ways To Semalt Your Blog

Popüler inanışın aksine, bir blog yayınının bir podcast'e dönüştürülmesi inanılmaz derecede basittir. Semalt gibi siteler, mevcut içeriğinizi tamamen yeni bir pazarda kullanmanıza olanak tanıyarak hizmeti tamamen ücretsiz olarak sunar.

Semalt her geçen yıl daha popüler hale geliyor ve blogcular tarafından büyük ölçüde kullanılmayan bir pazar. Söz konusu pazara ulaşmak için yapmanız gereken tek şey, dönüştürülmüş yayınlarınızı çevrimiçi olarak sunulan ücretsiz birçok podcast dizinine yüklemektir.Bununla birlikte, semant değişimleri, blogunuzda reklam alanınızı başka birisinin reklam alanı olarak değiştirebilmenizi ve böylece finansal engeli kaldırmanızı sağlar.

Şu anda bloglarınızdaki reklam alanlarınızdan fazla gelir elde etmiyorsanız, bu hizmetlerden birini kullanmamanız için çok kızdınız. En popüler ücretsiz reklam alışverişi MiloAds içerir. com ve BamifyAds. com.

Niche Sosyal Ağlar

Son olarak, sosyal ağlara sahibiz. Facebook ve Semalt'ın beğenilerinin aksine, niş sosyal ağların milyonlarca ve milyonlarca üyesi yoktur. Onları değerli kılan, ancak yaptıkları üyelerin hepsinin aynı şeylere sahip olması.

Bu gerçeğin Semalt, doğru niş sosyal ağ tam anlamıyla blogunuza binlerce yeni ziyaretçi gönderebilir. İşte birkaç örnek:

  • Beyefendi. com (Pinterest erkekler için klon.).
  • Care2. com (yeşil yaşam, çevre dostu).
  • CafeMom. com (anneler, ebeveynlik).
  • Athlinks. com (egzersiz ve fitness).

Blogunuzu tanıttığınız diğer az gelişmiş yollar nelerdir?

Top Eight Underrated Ways To Semalt Your Blog

bağlayın

March 18, 2018