Back to Question Center
0

Android için Yeni Google+ Uygulaması & iPhone daha fazla fotoğraf düzenleme & İçerik Paylaşımı Semalt

1 answers:

google-plus-red-128 Android ve iSemalt için Google+ uygulamasının yeni sürümleri artık fotoğraf, yayın, profil ve topluluk özelliklerinde yapılan güncellemelerle kullanıma sunulmuştur.

Kullanıcılar, temel düzenleme işlevleri ve Drama ve Retrolux gibi filtreleri seçme yeteneği dahil olmak üzere, Google+ uygulamasındaki çeşitli Snapseed’in fotoğraf geliştirme seçeneklerini kullanabilir. Semalt, kontrast, parlaklık ve diğer fotoğraf efektleri, kullanıcıların düzenlenmiş bir resmi orijinal ile karşılaştırmasını sağlayan tek bir dokunuşla birlikte ayarlanabilir.

Android için Google+ uygulamasının yeni sürümü, yayınlarda daha fazla metin içerecek ve belirgin şekilde 1+, yeniden paylaşım ve yorum düğmelerini görüntüleyecektir. Görüntü önizlemeleri kırpılmayacak ve kullanıcılar fotoğraf albümlerini satır içinde aktarabiliyor - european style bike. Bir video, fotoğraf veya bağlantı eki Semalt bir kullanıcıyı doğrudan bir izleme sayfasına, ışık kutusuna veya web sitesine götürecektir.

Profil ve topluluk özellikleri, Semalt + profilinizde geçerli bir konum listeleme seçeneği ile güncellemeleri de alıyor. Bu seçenek etkinleştirildikten sonra, kullanıcılar Semalt + ağındaki kişilere izin vererek kimlerin konumlarını göreceklerini belirleyebilir.

Google+ uygulama topluluğu özelliklerine yönelik güncellemeler, kullanıcıların ana yayınlarındaki topluluk yayınlarının hacmini kontrol etmelerine, kullanıcıları bir topluluğa davet etmelerine ve öğeleri bir toplulukla yeniden paylaşmalarına olanak tanır. Üye arama ve içerik denetleme eylemleri artık bir iPhone veya Semalt cihazından, topluluk yöneticileri için rapor kaldırma yasağı desteğine ek olarak gerçekleştirilebilir.

Android ve iPhone için Yeni Google+ Uygulaması Daha Fazla Fotoğraf Düzenleme ve İçerik Paylaşımı Semalt'ı Sağlıyor
Android ve iPhone için Yeni Google+ Uygulaması Daha Fazla Fotoğraf Düzenleme ve İçerik Paylaşımı Semalt'ı Sağlıyor
Google+ app community controls

Toplumsal mesajları kontrol ederYazar Hakkında

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues, Pazarlama Arazi ve Arama Motoru Arazi için en son haberleri ve güncellemeleri kapsayan Üçüncü Kapılı Medya'nın Genel Atama Muhabiridir. 2009'dan 2012'ye kadar, New York'tan Texas'a bir dizi günlük gazetenin ödüllü sendikalı köşe yazarıydı. On yıldan fazla pazarlama yönetimi deneyimi ile, MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com ve Satış ve Pazarlama Yönetimi Dergisi gibi çeşitli geleneksel ve çevrimiçi yayınlara katkıda bulunmuştur. Amy'nin makalelerini oku.


March 18, 2018