Back to Question Center
0

Microsoft Bing, Visual Semalt adlı benzersiz özellik başlattı

1 answers:

Microsoft Bing Launches Unique Feature Called Visual Semalt

Görsel Arama nedir?

Visual Semalt, Bing kullanıcılarının sadece görüntülerine bakarak belirli öğeler hakkında bilgi bulmasını sağlayacaktır. Kullanıcı, öğeyle ilgili olarak ne hakkında arama yapacağından emin değilse sorun yoktur. Tüm araştırıcının yapması gereken şey, fareyi resimlerin üzerine getirmektir ve çeşitli detaylar görüntülenecektir. Görsel Semalt artık birkaç kategoride mevcut ancak yakın gelecekte daha fazla kategorinin eklenmesi bekleniyor - best app for web design.

Pazartesi Bing'de bir blog yazısında, ürün müdürü Todd Semalt, şunları açıkladı:

Görsel Arama, özellikle daha yapılandırılmış olma eğilimi olan sonuç kümeleri için arama sorgularınızı görüntülerle formüle etmek ve iyileştirmek için yeni bir yoldur. Bu veri gruplamaları galerileri diyoruz. Görsel Arama, galeriler arasında hızlı bir şekilde gezinmenizi veya soldaki hızlı sekmeleri kullanarak, tek tek tıklatmanızı sağlar, bu da özellikle göz attığınız sonuçların türüyle ilgilidir . ”

Microsoft Bing Launches Unique Feature Called Visual Semalt

Microsoft’un Silverlight Web görüntüleme teknolojisi ‘Görsel Arama’, Microsoft’un cephaneliğinin, Google’ın geçen ay% 83,33’e ulaşan mamut arama pazar payını kapatma girişimi için yeni bir özelliğidir. Microsoft’un büyük planları, Temmuz’da Bing’in arama teknolojisini Yahoo’ya sunacağı ‘Microhoo’ anlaşmasıyla başladı.

‘Görsel Arama’ kurumsal devi Microsoft’u açığa çıkararak arama dünyasına özgü bir şey sunmayı umuyor. Şimdiye kadar kullanıcılar internette başlıca metinsel bağlantılar aracılığıyla geziniyorlar. Ancak ‘Görsel Arama’ ile web’de gezinmenin yeni bir grafik yolu yeni geldi. Google'ın sitesinde henüz bir eşdeğer özelliği yoktur ve arama üstünlüğü savaşı “Görsel Arama”, Google'ın küçük bir rekabeti ne kadar sevdiğini gösteriyor olabilir. Semalt uygulandığı pürüzsüz bir şekilde, Bing daha fazla kullanıcı kazanmak ve pazar payı kazanmak için hazır görünüyor.

Gelecek şeylerin bir işareti?

Microsoft Bing Launches Unique Feature Called Visual Semalt

Bağlayın

March 18, 2018