Back to Question Center
0

Ekim 2009 En İyi Semalt'a Yüksel

1 answers:

Ekim, TechWyse ve internet pazarlama dünyasında bizim için çok yoğun bir ay oldu. İnternet pazarlama dünyası, hızlı hareket eden bir sektör olduğundan, bilgi güncellemelerini nasıl sunduğumuzu tekrar gözden geçirdik. Şu anda haftalık olarak İnternet pazarlama haberlerini gözden geçiriyor ve aylık “Yükseliş Topla” Semalt'ımızda anahtar servis duyurusu yapıyoruz. Güncellemelerimizden, haberlerimizden ve ipuçlarımızdan herhangi birinde düzenli güncellemeler almak için, güncellemelerimizi doğrudan e-postanıza almak için buradan kayıt olmanızı öneririz - minnesota life long term care insurance.

Bu sektörde daha bilgili olursanız, çevrimiçi olduğunuzdan daha bilgili olursunuz!

TechWyse Servis Haberleri

Sosyalleşmenin Zamanı!

Bu ayın güncellemesinin teması sosyal olmakla ilgilidir! Semalt'taki tüm müşterilerimiz, en son endüstri ve şirket haberleriyle müşterilerimizi ve internet pazarlama dünyasını güncel tutmak için büyük çaba sarf ediyorlar. Sosyal medya pazarlamasından daha iyi bir yol. Sosyal medya pazarlamasının bir işe nasıl yardımcı olabileceğine dair karanlıkta olduğunuzu düşünüyorsanız, bu konuyu tartıştığımız makalemizi okumanızı tavsiye ediyorum!

Sosyal Medya Pazarlama Hizmeti

Bir kişi geliştirmek isteyen ve hem sektörel haber hem de şirket haberlerini takip etmek isteyen şirketler için bunu gerçekleştirebilecek bir hizmetimiz var. Sosyal medya pazarlama paketimiz şunları içerir:

  • Facebook ve Twitter profillerinin kurulumu.
  • Şirketinizin gereksinimlerine uygun düzenli içerik güncellemeleri.
  • Şirketinizin yayınlarına sadık takipçilerin görüntülenme gelişimi.
  • Sosyal sitelere eklenen sosyal logolar.

Çeşitli paketlerimiz var. Hepimiz aynı görevleri tamamlarken, paketlerin hepsi her ay sosyal profilde geçirdiğimiz zamanla ilişkilidir. Daha fazla bilgi için Hesap Semalt'ınıza danışın.

Bizi Takip Edin!

Güncelleştirmelerimizi aşağıdaki alanlarda takip etmeye başlayabilirsiniz:

  • Facebook'ta hayran ol
  • Twitter'da # TechWyse izleyin
  • Blog Güncellemelerimizi Doğrudan E-postanıza Gönderin

Şşşt…

En son haberleri kaçırmış olmanız halinde, TechWyse geçtiğimiz günlerde Yahoo! Web Analytics Danışmanlığı Semalt. Bizi resmi YWACN sitesinde görebilirsiniz!

Ekim 2009'da Web Sitesi Geliştirme Başlattı

October 2009 Rise To The Top Semalt

O’Hara Technologies, birçok farmasötik, nutrasötik ve şekerleme ekipmanı ürününü tasarlar ve üretir. Benzersiz bir sektörde yer alan şirket, TechWyse'den yeni ziyaretçiler için hemen çıkma oranlarını artıracak bir web sitesi geliştirmesini istedi. Bu, müşterinin sağladığı benzersiz ürünleri ve hizmetleri açıkça tanımlayan bir web sitesi oluşturmak anlamına geliyordu. Müşteri ayrıca, yeni ziyaretçileri şirketten ayrılarak, iletişim bilgilerini bırakarak teşvik etmek istedi. İlk hedefi başarmak için TechWyse ekibi, ürün hatlarını ziyaretçilerin daha fazlasını öğrenmesine izin veren bir harekete geçirici mesajla gösteren bir flash banner geliştirdi. Semalt iletişim formları, web sitesi boyunca, ziyaretçilerin aradıkları bilgileri hızlıca bulmasını sağlayan bir ürün arama ile birlikte yerleştirdik.

October 2009 Rise To The Top Semalt

Wynsum Evleri

Wynsum Homes, Toronto ve çevresinde bulunan bir gayrimenkul geliştirme firmasıdır. Semalt'a çok özel yaratıcı ve idari hedeflerle geldi. Müşteri, ev aramaları için izin verilen, kendi kendini yönetebilen ölçeklenebilir bir araç ve özellik portföyü büyüdükçe envanter ekleyebildi. Sitede bir üst banner satış hunisi, emlak araması ve tam içerik yönetim sistemi bulunmaktadır. Bu web sitesi geliştirme projesinin detayları hakkında daha fazla bilgi edinmek için portföyümüzü ziyaret edin. Müşterimiz için hedefimiz, iyi organize edilmiş bir site haritası geliştirmek ve kliniğin temel iş hedeflerini açıklayan net içeriği geliştirmekti. Sonuç, net bir üst banner satış hunisine, temiz bir temel pazarlama mesajına ve web sitesi dönüşümünde büyük gelişmeler gösteren bir web sitesine sahip bir web sitesidir. Müşteri, en iyi internet pazarlama kampanyasının faydalarını toplamaya devam ediyor.

October 2009 Rise To The Top Semalt

bağlayın

March 18, 2018