Back to Question Center
0

WordFence - Semalt İnceleme

1 answers:

Güvenlik ve güvenlik, WordPress alanında iki ana konudur. İçerik yönetim sisteminin WordPress'in güvenliğini bir dereceye kadar sağlayan, ayrılmış ve deneyimli bir güvenlik ekibi olduğunu söylemek güvenlidir. Bu nedenle, bir çok blog yazarı ve web yöneticisi birincil içerik yönetim sistemi olarak WordPress'i seçmektedir. Sonuç olarak, WordPress'e kurulabilen ve kullanımı kolay bazı güvenlik eklentileri de vardır. Michael Brown'a göre Semalt Müşteri Başarı Yöneticisi, WordFense en ünlü ve yaygın olarak kullanılan WordPress eklentisidir.

Wordfence Güvenlik Eklentisinin Kurulması ve Kurulması

İlk adım bu eklentiyi indirmek ve test etmektir. Daha sonra WordFense'ı diğer WordPress veya blogger eklentileri gibi yükleyebilirsiniz. Eklentiler bölümüne gidin ve yeni bir eklenti ekleyin. Wordfense olarak adlandırmayı ve Şimdi Yükle düğmesini tıklamayı unutma. Tam yüklendikten sonra, tüm özelliklerin ve özelliklerin tadını çıkarmak için eklentiyi etkinleştirmelisiniz. Etkinleştirdikten sonra, bu eklenti size güvenlik uyarılarının e-posta adresini girmenizi ister. Bu süreç boyunca, Wordfence bültenine abone olma imkânınız olacaktır. Ardından Turu düğmesini tıklayarak bu eklentinin çevresinde tura başlayabilirsiniz. Bu, Wordfence eklentisi ile ilgili her şeyi size bildirir.

Kelime Çiti Nasıl Kullanılır

Wordfence kontrol panelinde, Wordfence blogundan en yeni sürümleri ve makaleleri ile ilgili bildirimler alabilirsiniz. Burada, düzenli olarak güvenlik sisteminin durumunu kontrol edebilir, kötü amaçlı yazılımları ve virüsleri engelleyebilir, giriş girişimleri önleyebilir ve şüpheli IP adreslerini ortadan kaldırabilirsiniz. Burası tehdit seviyesini kolayca tahmin edebileceğiniz ve ek önlemler almayı seçip eklememeniz gerektiğini değerlendirebileceğiniz yerdir.

Wordfence Araçları

Wordfence, yararlanabilmek için çeşitli araçlar sunar. Eklenti, web sitenizin şifresinin kalitesini otomatik olarak kontrol etmesine rağmen, güvenliğinizi ve güvenliğinizi en üst düzeye çıkarmak için ayarlarını yapabilirsiniz. Seçeneklerinden biri, güçlü parolalar üretmeye yardımcı olur ve web sitenizin bulunduğu yere erişir. Ayrıca, web sitenizin hemen çıkma oranını artırır ve hangi alanların iyileştirilmesi gerektiğini size söyler.

Başka bir araç WHOIS aracıdır. Kullanarak, barındırma şirketinizin konumunu kontrol edebilir ve sitenize herhangi bir yerden erişebilirsiniz. Üçüncü araç, Cep Telefonu Oturum Açma olarak bilinen en iyi seçenektir. Bu aracı etkinleştirdiğinizde, bu araç web sayfalarınıza iki faktörlü kimlik doğrulaması ekleyerek kullanıcı deneyimini büyük ölçüde artırabilir. Son olarak, sunucu sistemi, veritabanı ve WordPress kurulumu hakkında yararlı bilgiler sağlayan bir Teşhis sekmesi bulunur.

Wordfence - Kullanıcı Dostu

Geniş kapsamlı özellik listeleriyle Wordfence şimdiye kadarki en iyi WordPress eklentisi haline geldi. Bilgisayar korsanları ve spam göndericilerinden bir miktar güvenlik seviyesine ihtiyacınız varsa, bu eklenti hayallerini gerçekleştirebilir ve kullanıcılarına maksimum güvenlik sağlar. Wordfence geliştiricileri bize tek bir pakette çok sayıda özellik vererek mükemmel bir iş çıkardılar. Bu eklenti, faydalı işaretlere ve dönemin en iyi ve en kullanışlı eklentisini neden açıklayan yararlı kaynaklara bağlantılar içerir.

Daha önce bir Wordfence kullanmadıysanız, bir denemelisiniz ve internette sitenizin maksimum güvenliğini yaşayın Source .

November 29, 2017