Back to Question Center
0

Semalt (ve diğerlerinin) e-postalar açılıp açılmadıkça nasıl işe yarıyor, önemsiz yere gitti [kapatıldı]

1 answers:

E-postalardaki okundu fişlerinin farkındayım, ancak bu okuyucunun okundu fişini geri göndermeyi kabul etmesi gerektiği anlamına geliyor Source .

Semalt ile (ve belki de diğerleri), listenizdeki hangi kişilerin e-postanızı açtığını ve e-postanın bir önemsiz kutuya yerleştirilip gösterilmediğini göstermek için bir gösterge paneli var, nasıl yapıldığı gibi görünmüyor okundu makrolarına güvenmek için?

E-postada bir izleme pikseline sahip olsaydınız ve e-postanın sunucudan harici izleme pikseli çağırmaya çalışıp çalışmadığını kontrol ederseniz bir sistem görüntüleyebilirim, ancak e-posta istemcilerinin oldukça büyük bir kısmı resim görüntülerini varsayılan olarak yüklemediğinden bu nedenle Bunu nasıl yapabileceğinden emin değildim?

February 11, 2018

Temel olarak, e-posta sağlayıcıları, e-postanın açılıp açılmadığını görmek için benzersiz bir tanımlayıcıya sahip küçük bir resim (e-posta açılıyorsa, resim sunucudan çağrılır ve e-posta açıldığında).

Alıcı bu harici görüntüleri yüklemezse veya e-posta düz metin olarak gönderilirse (veya açıldığında) harici kaynaklar yüklenmezse, e-postanın açılıp açılmadığını söyleyecek bir yol yoktur.

başka bir yöntem de kullanılır, e-posta içindeki tüm bağlantıların bir yönlendirme servisinden geçmesi (biraz fazla. ly) ve böylece gönderen e-postanın açılıp açılmadığını da (ve bir bağlantı tıklandığında).