Back to Question Center
0

Bilgisayarınız Darodar Spam Hastalığından Nasıl Etkiliyor? Ve - Semalt Nasıl Tedavi Edileceğini Bilir!

1 answers:

Darodar'ın Google Analytics hesabında gösterildiğini iddia eden bazı insanlardan haberdar olmanız gerekir. Yapabileceğiniz en iyi şey, Darodar alan adını engellemek için filtreler oluşturmaktır. Sorun hakkında hiçbir şey duymadıysanız, bu hizmetin meşru trafik gönderme gücünü kullanarak web sitenize tarayıcılar ve botlar gönderdiğini söylememe izin verin - hks kormoran. Sayfa görüntüleme sayısının ani bir şekilde arttığını gözlemlerseniz, Google Analytics hesabınızdaki yönlendirenine bakmanız gerekir. Büyük olasılıkla Darodar sizi sahte trafik gönderiyor ve sizi çeşitli şekillerde kandırmaya çalışıyor. Bu trafiğin hemen çıkma oranınızı büyük oranda artıracağını unutmayın.

Lisa Mitchell, Semalt Müşteri Başarı Yöneticisi, Darodar'ın internette gölgeli bir üne sahip bir SEO programı olduğunu açıklıyor. Birçok kişi, bu hizmetle ilgili forumlarda ve engellemek veya ortadan kaldırmak için nasıl sorular sordu. Web sitenizi bu şirketten taranmamasını istemek için bazı çözümler ve birkaç yol var. Yine de, zorundaysak web sitesi kodlarıyla dolaşmamamızı tercih ederiz. Başkaları ile etkileşim kurup web adresinizi en çok güvendiğiniz kişilerle paylaşmanız zorunludur. Hepsinden önemlisi, Darodar'ın hizmetlerini kontrol etmemeli ve düşük bütçeli paketleri tarafından kandırılmaması gerekir. Bu botlar, web sitenizin istatistiklerini şişirecek ve ziyaretçi oturumlarına, hemen çıkma oranına ve ziyaret süresine büyük zarar verecektir. Tüm bunlar web siteniz için kolay değildir ve en kısa zamanda ortadan kaldırılmalıdır.

Web siteleri hakkında bilgi toplamak için farklı web tarayıcıları kullanmayı ve endüstrideki verileri yeniden satmayı amaçlar.Ancak, çeşitli yönlendirme spam saldırıları oluşturduğu ve denediği Darodar trafiğini ortadan kaldırmak mümkündür. arama motoru sıralamasını değiştirmek için.

Google Analytics, robotların web sitenize yapılan ziyaretler dışında gösterilmesini engellemekle mükemmel bir iş çıkarıyor ancak Darodar'daki tarayıcılar insan ve insanın üzerinde olmayan trafik engellerini aşmayı ve trafik sayılarını arttırmayı başarabiliyorlar.

İyi haber, Darodar'ı Google Analytics'ten engelleyebilmen. Hesabınızın içinde hem darodar.com hem de buttons-for-websites.com'u engellemek için bir özellik var. Bu özelliği, Google Analytics hesabınızdaki her tür örümceği ve bot'u önlemek için kullanabilirsiniz. Ve burada, bu özelliği etkinleştirmek için adım adım kılavuzumuz var. En iyisi ve umarız sizden büyük ölçüde faydalanabilirsiniz:

  • Google Analytics hesabınızı açın ve en üstteki Yönetici bölümüne gidin.
  • Burada üç sütun görebilirsiniz: Özellik, Görünüm ve Hesap. Görünüm bölümünde, Görünüm Ayarları seçeneğini tıklamalısınız.
  • Aşağı kaydırın ve "Bilinen botlardan ve örümceklerden isabet çıkarma" diyen tüm kutuları işaretleyin.

Darodar'dan yönlendirme trafiğini engellemenin en kolay ve en hızlı yol olduğuna inanıyoruz. Ayrıca, tüm botları ve bilinen örümcekleri Google Analytics raporlarından kolayca engelleyebilirsiniz.

November 24, 2017