Back to Question Center
0

Gelin Cıvıldamak Essere Pubblicato Su 3 Piattaforme Di Contenuti Superiore? L'orientamento Da Esperto Di Semalt

1 answers:

Medyada büyük isimler tarafından yayınlanmak istiyorlarsa, kaliteli bir içeriğin olması düşünülmesi gereken tek faktör değildir, çünkü bir giriş stratejisine de sahip olmalıdırlar. Rekabet, özellikle Forbes, Huffington Post ve Business Insider gibi firmaları hedef alması durumunda artmaya devam ediyor. Yayıncının gereksinimleri değişse bile zorlaşıyor.

Birisi Semalt , Frank Abagnale'in önde gelen uzmanı tarafından sağlanan bir stratejiye sadık kalırsa başarı şansı var.

Pitch Herşeyi Anlıyor

İçerik, arzuladıkları çok şey olabilir, ancak editörler bunun farkında değildir. Bunu yazarın ilgisini çekici bir adımla başlayarak tasvir etmek kalmıştır. Yazar, yayıncı ve girişimci David K. William, bir adımın sadece standartlar tarafından iyi olmadığını, ancak editörlerin günlük olarak aldığı yoğunluk nedeniyle astronomik olduğunu belirtiyor. Böyle bir sahada şunlar olmalıdır:

  • Yayıncının zamanının yaklaşık 15-20 saniyesini alan çekici bir konu satırı.
  • Açık ve kısaca yazılmış metin.
  • Yetkili bir ses.
  • Sahayı yedeklemek için iyi stoklanmış bir blog.

Alaka ve Değer Maddesi

İki yön, çoğunlukla okuyucunun ihtiyaçlarından kaynaklanır. Bir yazar, herhangi bir konuk noktasına bir marka yetiştirme şansı, ancak içeriği tanıtma şansı olarak davranmamalıdır. AdHere için Daniel Vaczi, bir kişinin okuyucunun temelinde önemli olanı belirlemek için yayınlarını araştırması gerektiğini belirtiyor. Editörler, birinin geliştirdiği içeriğe inanmak için bir gerekçeye sahip olmalıdır. Hedef kitleyi öğrenerek, eğilimlerden haberdar olmak ve onlara önemli içerik sunmaya devam etmek mümkün hale gelir.

1..Huffington Post'taki değişiklikler

Yayın, misafir blogcuları seviyor ancak Ekim 2015'te yeni katılımcılar için penceresini kapadı. Catherine Alford, düzenli olarak katkıda bulunan Careful Cents'e katkıda bulunanların nedeni, insanların sitenize yüklemelerine izin verdikleri için, bir platformda içerik sızmasıydı. içeriğinin derhal görünmesini sağlayın. Bu, yazarların yalnızca sınırsız bir duraklama olduğu için konuk yazarları bulamayacağı anlamına gelmez. Potansiyel katkıda bulunanların, şimdi ev saha formunu kullanmaları gerekiyor.

2. Forbes Prolific Yazarları Seviyor

Forbes çoğunlukla daha önce içerik yayınlamış yazarları kullanıyor. Düzenli bir Forbes katkısı olan John Steimle, yayının bir sicili bulunan ve haftada en az bir makalede bulunabilecek kişileri göz önünde bulundurduğunu iddia ediyor. Forbes ile iletişim kurmak için sosyal medya veya e-posta kullanabilirsiniz. Yayınla, nasıl işlediği hakkında bilgi edinme şansı veren ve akıcı bir sahayı nasıl hazırlayacağınız ile ilişki kurmanın bir yoludur.

Biri adımlarından memnun olursa, forbes idea@forbes.com aracılığıyla onlara e-posta göndermelerini ister.

3. İş Insider, En Kaliteli İstemektedir

60 milyondan fazla okuyucu bulunan bu yayın, yazar için büyük bir izleyici kitlesi sunuyor ve karşılığında sadece uzmanlık gerektiriyor. Taylor Lorenz, BI katkıda bulunanların çoğunun farklı endüstrilerden uzman olduğunu açıklıyor. BI, tüm potansiyel katkıda bulunanların, bir sunum yapmadan önce editörlerin ne beklediğini bilmek için mevcut materyali incelemelerini ister.

Business Insider'da "tek seferlik" bir yayın almak çok mümkün. Ayrıca, yazarlar haklarına sahip oldukları sürece bir blog'da bulunan orijinal içeriği de kabul ediyorlar. Katkılar, kimlik bilgileri, kategori sonrası yayınlar ve daha önce yayınlanmış içeriğe bir bağlantı oluştururken contributors@businessinsider.com adresine yönlendirilir.

Sonuç

Büyük içerik için maruz kalmanın çok işe ihtiyacı vardır. İnsanlar şans düşer ve büyük yayıncılar için çalışıyorlar. Bununla birlikte, yolun başkaları için uzun olmasına rağmen sonuçta her çaba harcamaya değer. Bir blog oluşturup bir marka geliştirerek ve dolayısıyla her editörün adım adımlarını izleyerek, bu amaca ulaşmak daha olası hale gelir Source .

November 23, 2017