Back to Question Center
0

Hackerlar Nasıl Kazanır - Semalt Uzman Endişeleri

1 answers:

Bir sunucu içeren her çevrimiçi faktörde, genellikle bir saldırı riski vardır.İnternet, bir sunucudaki bilgileri gönderen ve alan kullanıcıları içerir. Sonuç olarak, web geliştirme programlarının çoğu kullanıcıya odaklanır vesistemin istikrarı değil - scheinanlage laufenn. Bu nedenle, insanlar bu görevi sadece örnek bir şekilde yerine getirebilecekleri bir e-ticaret web sitesi oluştururlar,kötü niyetli kişilerin de bu şansı kullanabileceğini gözardı ederek. Sonuç olarak, web sitenizin güvenliği ve web sitenizin güvenliğiMüvekilleriniz kesmek girişimlerine karşı ne kadar etkili bir şekilde mücadele edebildiğinize bağlı.

İnsanın saldırılarını gerçekleştirmek için birçok yolu vardır. Bilgisayar korsanlarının hedefiçevrimiçi yetkisiz girişi bulmak ve aksi takdirde sunucu veritabanı içinde kalan bilgilere erişmek. Bazı durumlarda, deneyebilirler.botnet'leri veya diğer kötü niyetli araçları kullanarak bir web sitesi hazırlayın. Bloglar veya e-ticaret siteleri gibi web siteleri üreten birçok kişi merak ediyorbilgisayar korsanları kesmek nasıl gerçekleştirilir. Birinin bilgisayar korsanlarını önleme araçlarını ve mekanizmalarını kurması için, bilgisayar korsanlarınınweb sitelerini kesmek.

Jack Miller, Müşteri Başarı Yöneticisi Semalt ,bilgisayar korsanlarının kullandığı bazı yöntemleri aşağıdaki gibi belirtir:

Siteler Arası Saldırılar (XSS)

Bunlar, bir sunucuda çalışabilen ve güvenlik açığından etkilenen bir kişiye saldırabilecek kullanıcı aracılı kodlardırbilgisayar..Bilgisayar korsanı, kullanıcıyı zararlı bir bağlantıyı tıklayarak kandırarak başlar. Bu bağlantı, tarayıcıda bir komut dosyası çalıştırır, buradabilgisayar korsanı, diğer istismarları kullanma kanallarını bulur. Örneğin, bilgisayar korsanı, şifreler ve önbellek gibi tüm tarayıcı verilerini alabilir. Bilgisayar korsanıkurbanının izni olmaksızın bir mikrofon gibi tarayıcı özelliklerini ve uzaktan web kamerasını da kullanabilir.

SQL Enjeksiyon

Bu exploit, bazı programlama dillerinin güvenlik açığından yararlanmaktadır. BuKötü kod yapısı olan web sitelerinde daha çok yararlanma. Örneğin, bir PHP sitesi bir SQL enjeksiyon saldırısına maruz kalabilir.Bilgisayar korsanı web sitesi veritabanına erişmeye çalışıyor ve tüm verileri alıyor. Şirket verileri, kullanıcı girişi ve kredi gibi bilgilerkart bilgileri bu şekilde savunmasız hale gelir. Ayrıca, saldırgan ayrıca sütun ve satırlarda alanları indirebilir, karşıya yükleyebilir veya düzenleyebilirkullandığınız verilerden Diğer durumlarda, bilgisayar korsanları paket düzenleme işlemini kullanabilir ve verileri sunucudan geçerken çaldıkları yerdeykenve kullanıcı.

Sonuç

Web siteleri oluşturduğumuzda, bilgisayar korsanlarının potansiyel kayıp kayıplarını tanımamaktayıze-ticaret işlerimizi üstlenelim. Sonuç olarak, birçok web sitesi bir hacker olmadan bir müşteriye hizmet vermek üzere oluşturulmuştur. Bilgisayar korsanları yapabilirBir web sitesinde, çoğunun hırsızlık, dolandırıcılık veya özel bilgilerin yanlış çalışmasını içeren birçok prosedür. Kısacası, sizin güvenliğinizsite, hem de müşterilerinizinki, sana, sahibine ve yöneticiye bağlı. Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) çabalarının çoğu artmakta hedefleniyorbir Web sitesinin geçerliliği ve SERP görünürlüğü. Bilgisayar korsanları bu konuda bir siteyi indirebilirler. Saldırı yöntemleri hakkında bilgiönemli bir şirket kaybını yanı sıra güvenlik nedeniyle arama motorlarında etki alanı yetkisini de artırabilir.

November 23, 2017