Back to Question Center
0

Kendi Blogunuzu Başlatın: Semalt'dan İpuçları

1 answers:

Sitenizde bir blog çalıştırmak veya kişisel kullanımınız sizi inanılmaz duruma getirebilirfaydalar, hatta içerik pazarlamacısından elde edebileceğinizden daha büyük. Bununla birlikte, zaten başarılı olan çok sayıda insan varbloglama ile. Burada kendi blog'unuzla alakalı olup olmadığı sorusu görünüyor

Cevap evet - bar stools with arms clearance. Lisa Mitchell, Müşteri Başarı Yöneticisi Semalt Dijital Hizmetler, blog yazısı lehine seçim yapmanızın gerekçelerini açıklar ve başarılı blog oluşturma yolundaki adımlar nelerdir.

İçerik Pazarlaması Her Yerde Olmaz

Birçok uzman, içerik pazarlamasının önemini azaltacağını öngörmüştür.kapasite tükenmişliği satın almak, sahte içeriği kötüye kullanmak ve daha iyi teknolojilerin ortaya çıkmasını sağlamak. Ancak gerçek şu ki, insanlar her zaman olacakiçerik aç. SEO'ya ve içerik stratejilerine rağmen önemli değişiklikler geçiyor, ancak içerik hala önemli.değişim, içeriğin geliştirilme ve tüketme biçimine dokunacaktır.

Sonsuz Liste

Birçok kişi, her pazardaki nişin dolduğunu düşünüyor, ancak yeniBloglar neredeyse her gün geliyor. Hâlihazırda kapsanan bir konuyu ele alabilir ve belirli konuları hedeflemek için alt konuya dönüştürebilirsiniz.seyirci. Yeni bir içerik üretmek için bir konuyu yeni bir yaklaşımla uygulayabilirsiniz. Blog yazarlığı ile ne yapabileceğiniz konusunda sınır yoktur.

Kitlenin Büyümesi

İnternetin dünya genelinde daha erişilebilir hale gelmesiyleizleyicilerin de büyümesi bekleniyor. Bu nedenle, okuyucu sayısı artarak devam edecektir. Aynı zamanda, yeni eğilimlerleher geçen gün seyircilerin tercihleri ​​çeşitlenecek görünür.

Kullanım Kolaylığı

Özellikle ücretsiz içerik yönetimi ile bir blog kurmak hızlı ve kolaydırJoomla ve WordPress gibi sistemler. Başlamak için teknik meraklı bir inek olmanız gerekmez. Yeni bir blog başlatmak hakkında çok şey öğrenebilirsinizbirkaç saat.

Başlamanız Gerekenler

Yeni bir içerik pazarlama stratejisi başlatırken, ne kadar hızlı başlarsanızdaha iyi. İlk adım en zor olanı ancak bu başlamanıza engel olmamalıdır. Aşağıdaki ipuçlarını kullanın:

Fikir Geliştirme

Kalem ve kağıt alıp blog hakkında ne hakkında istediğinizi ve ne olduğunuzu yazınhakkında yazmak için nitelikli. İkisi için en iyi cevabı bulmaya çalışmayın, ancak gelecekte kullanılmak üzere bazı fikirler yazmak için endişelenmeyin vearıtma.

AraĢtırmayı Araştırma

Nişlerinizde hangi blogların olduğunu öğrenmek için biraz araştırma yapın;Okuyucular onlar hakkında ve ne farklı yapabildiklerinizi söylüyorlar. Belli miktarda gözlem yaparak, sizin için temel olacaktır.olası rekabet avantajlarınızı ayırt ediyoruz.

Bir Etki Alanı Kayıt Etme

Bir konuyu ele aldığınızda ve stratejiyi mükemmel bir şekilde düşündüğünüzde,daha fazla rahatsızlıktan kaçınmak için saygın bir alan adı sağlayıcısından gelen güçlü bir alan.

Sitenizi Geliştirin

Bir etki alanı adı aldıktan sonra yapmanız gereken bir sonraki şey,sitenizi oluşturmak için platform. Avantajı, en modern platformların SEO hazır olması ve daha sonra değişiklik yapabilmesidir. Zihin sayfalarısayfaların başlıkları ve URL'leri.

Sosyal Medya Profillerinizi Oluşturun

Sosyal medya profilleri oluşturmak, yeni takipçiler kazanmak için harika bir yoldur,trafiği artırın ve kitlenize katılın.

Hedeflerinizi belirleyin ve programınıza uyun

Mesaj göndermeniz, ne kadar hızlı tahmin ettiğiniz içerikler için bir zaman çizelgesi hazırlayınbüyümek ve hangi kanalların promosyon kanallarını dahil etmeye istekli olduğunuzu düşünüyorsanız. Bu programa uymaya çalışın veBaşlarken ne kadar çabalarsın.

Birinci okunmamış Mesaja git

İlk yazıyı yazdıktan sonra, her şey sizin için kolay olacak.Önemli olan öğrenme ve blog performansınızı düzenli olarak çalışmaya devam etmektir.

November 23, 2017