Back to Question Center
0

Online İşiniz Vs. Yeni Rakipler - Semalt'tan 3 Awesome İpucu

1 answers:

Bir çevrimiçi mağazanın açılması basit bir iştir. Bir fiziksel mağaza açmak a olabilirzor meydan okuma. Envanter tutma, raf alım rafları sipariş etme ve perakende satış alanı için ödeme yapma gibi işlemleri içerir. Ancak,Bu, çevrimiçi e-ticaret için geçerli değildir. Basit bir temel bilgiye sahip herhangi bir şahıs, bir başlangıç ​​teşkil edebilir ve iyi bir gelir elde edebilir.geniş internet kaynağı.

Bu bilgi akılda tutulursa, herhangi bir başlangıç ​​veya orta ölçekli işletmezaten yeni çevrimiçi girişimlerden gelen katı rekabetle karşı karşıya kalabilir. Bu yeni rakiplerin çoğu SEO'ya büyük yatırım yapar vetek bir niş üzerinde bir pazar payı elde etmek.

Uzun vadeli bir işletmeye sahip olan E-ticaret işi, bu gibi yeni başlayanlarla rekabet edebilir,Nik Chaykovskiy tarafından verilen ipuçlarını izleyerek, Kıdemli Müşteri Başarı Yöneticisi Semalt .

1. Yaratıcı Pazarlama Yöntemleri kullanın.

Geleneksel pazarlama yöntemleri afiş reklamcılık, PPC reklamları ve hatta ürünAmazon ve eBay gibi başarılı mağazalardaki yerleşim. Bununla birlikte, büyük işletmeler, ücretli yönlendirmeler gibi yaratıcı yöntemleri kullanır. Örneğin,bir şirket, bir müşteriyi katılmaya davet ettiği bir konser kurabilir. Bu katılımda, müşteri,bir indirim için bir tane daha. Bu havaleler, ücretli PPC reklamlarından daha fazla satışa neden olur.

Mevcut müşterileri teşvik etmek için öğretici videolar gibi içerik pazarlama teknikleri..Sosyal medya pazarlaması ve e-postanın ardından paylaşmayı etkinleştirin. Paylaşım, doğrudan müşterileri edinmenin yanı sıra SEO için de iyidir. Çoğu durumda, insanlarAnında müşteriler haline gelen müşterilere içerik paylaşın.

2. Yýldýz Müþteri Hizmetini Sunun.

Birinci sınıf müşteri hizmetleri sunmak, yeni rakipler için doğrudan değildir. Perakende olarakUzun süredir işinde olan bu, deneyiminizin yürürlüğe girdiği alan. Örneğin, bir müşteriye şans verme şansı vardırolağanüstü müşteri deneyimi. Bazı durumlarda, müşterinin sosyal medya hakkındaki beğenisini talep edebilir veya hatta Google'da inceleyebilirsiniz. yıldız gibiMüşteriler takipçileri hakkında farkındalık yaratabilir ve sizi yeni ziyaretçiler kazanabilir.

3. Benzersiz Teklifler Sağlayın.

Çoğu durumda, yeni bir rakibe giden müşteriler eski müşterilerinizdir. SEOçizimde bulunmayan arama hacmini daha fazla araştırmacıda paylaşmayı içerir. Sonuç olarak, eski müşteri tabanınızı geri almanız için bir stratejiye ihtiyacınız var.Yakın çekim bir e-posta pazarlaması iyi bir strateji olabilir. Biri eski müşterilere teşekkür ederek ve düşük fiyata bir anlaşma teklif ederek başlayabilir.Bazı durumlarda, satın aldıkları eşya için ücretsiz bir teklif ekleyin. Müşterilerinizi geri kazandıktan sonra eski pazarlama tekniklerine geri dönebilirsiniz.

Sonuç

Çevrimiçi bir iş gerçekleştiren birçok girişimci sert rekabetle karşı karşıyadır.Yeni kurulanlardan. İnternet pazarlamacılığı yapmaktan çekinen insanlar, tonlarca SEO teknikleriyle hem de parlak yeni bir rakiple sahneye çıktığında,web sitenize gelen trafikte bir düşüş var. Bu olgu, tüm SEO sürecini rakip olarak düşürür, SERP sonuçlarında bir sıralama oluşturarak trafiğinizden pay alır. Ancak, işi her zamanki gibi geri alabilir ve bu nedenle rekabetçökmek. Yukarıdaki ipuçlarıyla, müşterilerinizi geri kazanabilir ve en üst konumunuzu tekrar kazanabilirsiniz Source .

November 23, 2017