Back to Question Center
0

Semalt, 8 Mobil SEO Mitleri İle Çıkıyor

1 answers:

SEO web sitesi optimizasyonunun önemli bir parçasıdır. Gittikçe daha fazla insan yaparakakıllı telefonlarında arama yaptığında, mobil web de patladı. Cep telefonları için SEO da sıcak bir konudur, ancak ne yazık ki çoğumobil SEO hakkında bulabileceğiniz bilgiler yanlıştır - wohnortwechsel checkliste schweizer.

Ross Barber, uzmanı Semalt Dijital Hizmetler, en iyi 8 SEO mitini ortadan kaldırıyor.

Efsane 1: İnsanlar PC'de ve cep telefonunda aradıkları şey aynıdır

Hakikat: İnsanlar hareket halindeler, bu yüzden geniş kapsamlı raporlar okumaktan çekinmiyorlar,uzun blog yazılarını ve araştırma bulgularını mobil cihazlarıyla paylaştı. Genellikle hızlı cevap arıyorlar. Bu otomatik olarak ayırt ederher iki cihazda insanlar arıyorlar. Kullanıcıların mobil cihazlarında neyin aradığını kontrol etmenin en iyi yolu Google'ı kullanmaktırAdWords. Kişilerin yazdıkları anahtar kelimelerin mobil oranlarına ilişkin anlayışlı bir görünüm elde edebileceksiniz.

Efsane 2: Mobil aramalar ve bilgisayar aramaları aynı sonuçları gösteriyor

Gerçek: Arama motorları, insanların neyi bulmalarını kolaylaştırmak için çok çalışıyorihtiyaç duyduklarında ihtiyaç duyuyorlar. Bu, mobil cihazlara uygun olmayan web sitelerinin sonuçlarında yüksek sıralamaya sahip olmadığı anlamına gelir. Web siteniz optimize edilmiş olabilirancak PC aramaları için kötü sonuç verebilir. Böylece, PC aramaları ve mobil aramaların sonuçları tamamen farklıdır. Google'ın çalışmasıBu noktayı onaylar. Araştırmada, arama motoru devi, sonuçların görüntülenme biçiminde% 86'lık bir fark olduğunu keşfetti.farklı arayüzlere göre.

Efsane 3: İnsanlar yakında telefonlarında arama yapmayı bırakacakçünkü giyilebilir cihazları aramaya başlayacaklardır

Gerçek: Giyilebilir cihazlar fırtınayla pazar alırken, onlar sofistike değillerdirmakul aramalar yapmak için yaptıkları girişimlerde. Giyilebilir arama teknolojisi dönemi sadece bir başlangıç..Siri ve Google Gözlükler'dedevrimi gerçekleştirmeye çalıştı ancak Siri bile piyasadaki% 3'lük bir kısmını elinde tutuyor ve insanların tamamen kucaklamadıklarını gösteriyormobil cihazlarını, giyilebilir cihazlarda arama yapmak için aramaları değiştirme fikri.

Efsane 4: Mobil SEO bile bir şey değil!

Hakikat: Birçok kişi mobil SEO'nun yalnızca bir terim olduğunu düşünmek istemektedir.Rasgele etrafında atılmış. Birçok insanın anlamadığı doğru ve bazı uzmanlar var. Birçok kişi varmobil SEO hakkında yanlış düşünüyorsunuzdur, ancak bu tamamen görmezden gelinmesi gereken var olmayan bir kavram olduğu anlamına gelmiyor.

Efsane 5: SEO SEO, hepsi aynı

Gerçek: Hayır, hayır, hayır. SEO aynı değildir. Yerel SEO, mobil SEO ve SEO içinmasaüstü ve dizüstü bilgisayar kullanımı için optimize edilmiş web siteleri aynı değildir. Bunu daha çabuk fark ederseniz ve siteniz için bunu düzeltirseniz,daha iyi sıralamalar ve alacağınız dönüşümler.

Efsane 6: Sadece SEO'yu mobil telefonlara ve mobil cihazlara yapılandırın!

Hakikat: Bunun basit olmasını diliyoruz, ama değil. SEO'yu web sitelerine göre ayarlayamazsınızCep telefonlarına uyacak şekilde değiştirin. Mobil SEO yaklaşım tamamen web sitelerini optimize etmek için farklıdır. Çünkü daha fazlası varmobil cihazların çeşitleri, mobil SEO, web sitesi SEO'ndan daha spesifik ve hassas olmalı. Mobil SEO hakkında bilgi edinin.zaman ve sabır gerektirir, ancak doğru yapıldığı zaman size iyi sonuçlar verecektir.

Efsane 7: Optimize edilmiş bir web sitesi kurun ve sonra cep telefonları için terzi

Hakikat: Web sitenizi tüm arayüzlerde kullanılabilir olacak şekilde optimize etmek fantastik bir şey gibi görünebilirfikir. Bununla birlikte, aynı zamanda insanların sitenizden ihtiyaç duyduklarını bulamayabileceğini düşünmelisiniz. Aslında,% 60'a kadarİnsanlar her zaman mobil aramalarda ihtiyaç duyduklarını bulamıyor. Bunun nedeni, mobil işlevselliğin hassas olması veayrı bir varlık olarak geliştirilmiş ve bir web sitesinin SEO stratejisine lümp katılmamıştır. Örneğin, BMW ve Amazon binlerce dolar harcadıweb sitelerinin mobil uyumlu olmasını sağlamak için çok çalıştıklarını ve mobil SEO'nun doğru bir şekilde uygulandığını belirtti.

Efsane 8: Mobil SEO'u kullanırken bağlantıları almak zordur

Hakikat: Hiçbir şey gerçeğin dışında olamazdı! Aslında saygın bir sitesahipleri iyi SEO uygulamaları olan web sitelerinden bağlantılar almak istiyorlar. Google, Mashable ve diğer bağlantıları almak için merhaba deyin.yetkili siteler.

Umarız bazı mobil SEO efsanelerini bastırmanıza ve ışık tutmanıza yardımcı olurdukgerçek şey hakkında

November 23, 2017