Back to Question Center
0

Semalt Çalışması: Dijital Pazarlama Uzmanlarının Sizin E-Ticaret İşinize Yararlarının Yararına Yarar Sağlayan Faydalar

1 answers:

Herhangi bir iyi pazarlama ajansı, e-ticaret işletmenizin büyümesine yardımcı olmalıdır.sahip olduğunuz stresleri hafifletirken hızlı bir şekilde. Tüm işletme sahiplerinin şirketlerini büyütmek, daha fazla üretmekbelirli bir pazarlama nişasında lider konuma gelmelerini sağlamaktadır - como crear una pagina web gratis chile.

Belli olduğu gibi, bazen yardım eli gerekir. Dijital pazarlama işe almaajans başlamak için iyi bir yer olmalı. Jason Adler, Müşteri Başarı müdürü Semalt dijital uzmanlar tuttuğunuz takdirde alacağınız 8 avantajı açıklar.

Reklam

Tipik pazarlama ajansı, yaratma, satın alma ve kanal oluşturma konularında ustalığı vardırihtiyaç duyulan yere trafik yapın. Niçin iyiler? Bu dört nedenden dolayı:

  •  Elde etmektedir. Farklı şirketlerle çalışmak konusunda kapsamlı tecrübeye sahip olan şirket,pazarlama ajansınız düzinelerce başarılı kampanya yapmış olurdu. 
  •  Düzenlenmesi. Projede ne kadar harcamış olduğunuza ilişkin ayrıntılı rapor alacaksınız 
  •  Zaman verimliliği. Kendilerini işine almalarına izin vererek kendinize değerli bir zaman kazanın.her şeyi sıralarken işinizin pazarlama yönü. 
  •  Ekonomik. Daha önce bir sürü reklam satın alıyorlardı.Nişanınız, onlar (ajanslar) daha iyi fiyat alabilirsiniz. 

İçerik pazarlaması

Adın önerdiği gibi, içerik pazarlaması da grafik, video oluşturma etrafında dönerve makaleleri daha sonra sörfçüleri çekici hale getirme ve onları sörfçü haline getirme hedefiyle dağıtma. Bugünün dünyasındaPromosyon içeriği, alışveriş yapmak için amaçla kullanılırken, içerik pazarlaması değer yaratır. Pazarlamanın rolüajansı, sizin için taze, heyecan verici ve çekici bir içerik oluşturmasını istiyor.

E-pazarlama

Bu pazarlama tekniği asla işletmeler tarafından tamamen kullanılmamaktadır. Hizmetinizdedir bir pazarlama ajansının hizmetleri size iyi sonuçlar verebilir. Sadece yapılması gereken şeylerin bir listesini oluşturun veajans bunu sizin yerinize yönetir.

Sosyal medya yönetimi

İşletmelerin sosyal medya sayfalarını işletmesi oldukça yaygındır; bir Facebook sayfası,YouTube kanalı, Google+ veya Twitter hesabı. Bu sayfaların düzenli olarak güncellenmesi baş ağrısıdır; Bir pazarlama ajansının yardımı.

Web sitesi tasarımı ve geliştirmesi

Girişimciler birçok nedenden dolayı girişimde bulunurlar. Bazıları bunu yapıyor çünkü sadeceonlar, ve diğer asil neden ne olursa olsun bunu yapabilirler. Ne yazık ki, herkes kendi web sitesini oluşturmak için yetenekli değildir.çevrimiçi varlığın iyi bir perspektifi (web tasarımı). Yeni başlayanlar iseniz, bir ajans size yardımcı olmalıdır.

Fotoğrafçılık ve videografi

Videolar ve fotoğraf, çevrimiçi şeyler satmaya gelince hayati önem taşır.Bir kullanıcının bir ürünün nasıl göründüğü hakkında ipucu olmayan bir senaryo düşünün; daha sonra bir resim veya video kullanışlı olmalıdır. Bu, mükemmel bir pazarlama ajansı tarafından mükemmel bir şekilde yapılacaktır.

Dönüşüm oran optimizasyonu (CRO)

CRO teklif eden yüzlerce pazarlama ajansı bulunmaktadır. Bu (CRO)kurşun haline dönüştürülen web içeriğini yeniden yapılandırmak için test etmenin yanı sıra veri toplamaya da dayanıyor. CRO teknik niteliktedir, bu nedenleprofesyonel uzmanlığın yapılmasını gerektirir.

İşletme büyüdükçe, daha fazla zorlukla karşı karşıya kalmanız gerekir. İçinÖrneğin, daha fazla satış üretirken, daha fazla müşteri masası sorumluluğu elde edersiniz. Daha geniş bir ürün gamı ile,takip et. Sayısız atın reklam seçenekleri ,SEO güncellemeleri, sosyal medya pazarlama araçları ve daha geniş resmi alacaksınız.

November 23, 2017