Back to Question Center
0

Semalt Google Analytics Yönlendiren Spam'ı Nasıl Engelliyor Bilir

1 answers:

E-ticaret, işletmeler için ortak bir platform haline geliyor. Blogcular ve diğer web sitesi sahipleri, kendi web siteleri için etkili dijital pazarlamaya büyük ihtiyaç duyarlar. Çoğu durumda, web yöneticileri ve web sitesi sahipleri, web sitesi içeriğinin çeşitli İnternet uygulamaları için optimum olmasını sağlamak için Arama Motoru Optimizasyonu gibi içerik pazarlaması gibi dijital pazarlama becerilerini kullanmaktadır. Çoğu dijital pazarlama yöntemi, sitelerinin arama motorlarında iyi gelişmesini sağlamak için güçlü arama motoru pazarlama becerilerine dayanır. İnternet pazarlamacılığı yapmanın, çevrimiçi bir iş üzerinde etkili olmanın birçok yolu vardır. Örneğin, birçok işletme, SEO kapsamında sayısız web pazarlama etkinliği gerçekleştirebilir.

Google Analytics kötü amaçlı spam içeriyor olabilir. Bu araç, her webmaster'ın, tüm işlemin çalışma şekline ilişkin gerekli ayarlamaları yapma bilgi ve yollarını bulması için ortaktır. Çoğu durumda, insanlar kötü amaçlı Google Analytics yönlendirme spamının etkisiyle uğraşır. Bu spam, bilinmeyen bir alan adından gelen bir dizi mesaj içerebilir. Çoğu durumda, kötü amaçlı Google Analytics yönlendirme spam saldırıları kara listeye alınan alanlardan gelir..İyi bir icra aralığı için sonuçta yerleşik olan bir plana uymak önemlidir. Birçok şirket, bu spam saldırısının potansiyelini gözardı ederek pazarlama planlarında başarısız oluyor.

Semalt Dijital Hizmetler'in Müşteri Başarı Yöneticisi Andrew Dyhan, burada başarılı olmanız için bazı pratik konuları tanımlıyor.

Boksnet ve Botanik

Bazı iyi görevleri yerine getiren bazı yazılım yürütmeleri vardır. Bu botlar, yazılım dünyasındaki fiziksel robotları taklit etmeye çalışıyorlar. Örneğin, Google botlar güvenilir alanlara ve operasyonlara yetki vermeyen alanlara güçlü bir şekilde erişebilir. Birçok kötü niyetli Google Analytics yönlendirme spam saldırısı, bilgisayar korsan botlarına bağlı. Botnet'ler, ortak bir alanı hedefleyen bir dizi bot içerir. Botnet saldırıları, tüm web tarama yürütülmesini zahmetli hale getirir. Fiziksel saldırılara karşı savunmasız bir sunucuda Hizmet Reddini (Denial of Service) saldırısı gerçekleştirebilirler. E-ticaret siteleri için web siteleri hazırlayan insanlar, botlar kullanarak yararlanabilir. Örneğin, arama motorları web içeriğini taramak için bu harika komut dosyalarını kullanır. Bu tavırlarda, tavsiye spam bazı kötü botlardan gelebilir.

Sonuç

Çoğu e-ticaret web sitesi, sitelerini iyi hale getirmek için botlara güvenir. Bu şekilde, internette var olan pazardan kazanırlar. Örneğin, e-ticaret şirketleri gibi işletmeler, webin her tarafından gelen müşterilere çok sayıda satış yapabilirsiniz. Kötü amaçlı Google Analytics Yönlendirme Spam botlardan gelebilir ve bir web sitesinin birçok web saldırısı zararı çekmesine neden olabilir. İnternet kullanıcıları, Google bot saldırılarının ve diğer sayısız web saldırılarının farkında olmalılar. Bu şekilde, web siteleri, müşteri bilgilerini veya kredi kartı bilgileri gibi kullanıcı verilerini çalmayı hedefleyen bilgisayar korsanlarına karşı savunmasız hale gelir. Bu SEO kılavuzu, çabalarınızın Google Analytics yönlendirme spamından uzak durmasına yardımcı olabilir. Her türlü web saldırı tehdidine karşı güvenli bir web sitesi yapabilirsiniz. Her web tasarım girişiminde, her zaman güvenilir bir SEO güvenlik sistemine sahip olduğunuzdan emin olun Source .

November 29, 2017