Back to Question Center
0

Semalt: İyi Olması Gereken Efsane Virus

1 answers:

Semalt Müşteri Başarı Yöneticisi Jason Adler, "Birkaç gün önce" Ben Efsane Değilim "adlı filmi izleyebilme şansım oldu ve zombi almaya hayran kaldı. filminde ABD hükümeti, insanlardaki tüm zararlı virüsleri önleyen iyi bir virüs geliştirir.Bu virüs bir kişinin vücuduna enjekte edildiğinde hasta olmaz ve sağlığını korumak için enjeksiyona gerek kalmaz. İnsanlar bu virüsün yan etkileri hakkında şikayet edinceye kadar yıllarca iyi görünüyordu - icloud consulting company.İyi virüsün vücut organlarını yok etmeye ve onları ölüme terk etmeye başladığını iddia ettiler. [10]

Bu filmin hikayesi, önde gelen rolü oynayan Will Smith tarafından iyi bir şekilde sunuldu. Bir hükümet laboratuvarında hizmet veren bir bilim adamı olarak çalıştı. Çeşitli projelerde çalıştı ve New York'ta karışıklık yaratan sorunun çözümünü bulmaya çalıştı. Ana karaktere, Will Smith'in virüs üzerindeki testlerini yaptığı ayrı bir laboratuara yer verildi. Filmin sonu yeterince iyi olmasa da, aynı tekniğin bilgisayarlarda ve mobil cihazlarda da kullanılabileceğini düşündürdü.

Enfekte olmuş kişilerin bilgisayar olduğunu düşünelim. Bilgisayar sistemlerine iyi bir virüs girer ve çok sayıda dosyayı yok eder. Bilginize sahip olmadan sunucuları bile etkiliyor ve verilerin korunması imkansız hale geliyor. En son güvenlik ipuçları bile, hiçbir şey için iyidir ve kaliteli sonuçlar vermez.

Çeşitli insanlar bana enfeksiyonun derhal dağıtılacağını söyledi ancak yapmak zor. Bir kişide üç binden fazla virüs varsa ve bilgisayarında yüzlerce casus yazılım çalışıyorsa tek bir antivirüs programı ile onlardan kurtulamıyor. Malwarebytes de dahil olmak üzere en iyi araçlar bile bu sorunun üstesinden gelemeyebilir. Maalesef modern virüsler her zamankinden daha güçlü ve güçlü hale geldi. AV programının kuracağı yollar oluşturmak için Malwarebytes kullanıyorum. Antivirüs programlarının temellerini bilmeden neden bilgisayarınızı çalıştırdığınızi anlamıyorum. Bazı iyi programlar ve bazı kötü programlar var. Örneğin AVG Free, size hiçbir masraftan yoksun ve iyi çalışıyor. Fakat bazı nedenlerden dolayı, uzmanlar bu yazılımı önermez ve dünya genelindeki virüsün gelişmesine yardımcı olamıyor.

Dolayısıyla gizli projem tamamlandığında istenen sonuçları verebilir. Adsız projem bilgisayar cihazlarını bilen olmadan etkileyen virüsleri kendiliğinden çoğaltır. Kurulduktan sonra, kayıt defteri dosyalarını, kök dizinleri ve belleği koruyacak ve her türlü virüsün başlamasını engelleyecektir. Ayrıca, saldırı saldırıları, kimlik avı saldırıları da engellenecek, ancak programım ile diğer programlarım arasındaki tek fark, onu ne kadar hızlı yüklediğinizdir. E-postalar, sosyal medya siteleri ve anında mesajlaşma yoluyla kendi kendine çoğaltma mümkündür. Virüslerle sürekli kavga etmeli ve bilgisayar cihazınızı zararlı şeylerden korumalısınız. Bunun için programı kurmanız ve sisteme bir parlama göndermeniz gerekir. Bazı yasal konular nedeniyle, bu projeyi duraklatma planlarım var, ancak sorunlar çözüldükten sonra gelecekte yeniden başlatmayı umuyorum.

November 24, 2017