Back to Question Center
0

Semalt, Projenizin Mobil Dostu Olması İçin İpuçları Belirle

1 answers:

Son 20 yılda mobil cihazlar masaüstü bilgisayarları taramada değiştiriyor.hızlı bir hızda web içeriği Bu nedenle, Google gibi çoğu arama motoru, Arama Motoru Optimizasyonu olarakarama sorgularında yüksek sıralamaya ilişkin yöntemler. İşletmeler bu yaklaşımı dijital pazarlama aracı olarak kullanmanın yararlarından yararlanmaktadır - vps server in mexico.markasının görünürlüğünü birçok tüketiciye global olarak artıyor. Bununla birlikte, bu kavramın iş dünyasına ve web gelişimine uygulanmasıkolay bir görev.

Aşağıdaki faktörler, Ivan Konovalov tarafından Müşteri Başarı Yöneticisi tarafından belirlenmiştir. Semalt Dijital Hizmetler, mobil cihazınızda SEO'yu geliştirecek:

  • Pop-up'lar gibi çok fazla Intrusive Geçiş Reklamı;
  • Küçük Fontlar (önerilen değer 16 pt.);
  • Flash (Çoğu mobil tarayıcıda desteklenmez; gizli içeriğin cezasına neden olabilir);
  • Teknik Hatalar ve Hatalar;
  • Aşırı Kelime Sayısı, 700 Kelimenin Üzerinde;
  • Düğmeler ve Çek Kutuları gibi Zayıf Küçük Dokunmatik Elemanlar;
  • Diğer Sitelerin Dış Bağlantılarına Anahtar Kelimeleri Yerleştirme;
  • Aşırı Dahili Bağlantılar (masaüstünün% 75 altında olmalıdır).

Yukarıdaki faktörler mobil SEO'unuz için kötü olabilir ve web sitenizi sürükleyecektirdüzgün ayarlanmamışsa Ancak, mobil görünüm tarayıcılarınızdaki bazı değişiklikler SEO'nızı artıracaktır. Aşağıdaki değişikliklermobil cihazınızın görünümü için gerekli:

1. Sitenizin hızını artırmak iyidir.

Google, kullanıcı gösterimini etkilediğinden hızlı mobil yükleme süresi hızını tercih eder.Web sitesinin kullanımı. SearchMetrics, Mobil Sıralama Faktörleri çalışmasında, 1.10 saniyelik bir yükleme süresinin bir site rütbesi oluşturabileceğini bildiriyorilk 10'da ancak bir mobil cihazda 1,17 saniyeye düşüş, 35'in altına bir konum getirebilir. Site hızı,mobil sayfalarınızı geliştirmelidir.

2..AMP'yi kullanın (Hızlandırılmış Mobil Sayfalar).

AMP'nin HTML ve CSS kodu vardır, yani önbellek yüklemek ve üzerinde render yapmak kolaydırtelefon tarayıcıları. AMP'nin yükü 30 kat daha hızlıdır ve dönüşümleri ve tıklama oranları artırma gücüne sahiptir.

3. Yaklaşık dokuz öğenin bir listesini kullanın.

Kategorilerin sayısı, bütün web'i örtmek için küçük bir kaydırma ile güzelce uyacaktır.içeriği. Google algoritmasının siteleri filtrelemek için kullanacağı kullanıcı deneyimi faktörlerinden biridir.

4. Görüntüleri seçerek kullanın.

Görüntüleri kullanmak, mesajınızı alıcıya kolaylıkla göndermenin inanılmaz bir yoludur.yol. Bununla birlikte, çok fazla görüntü sana kötü yanı verebilir. Yüksek doğal çözünürlüğüne kesinlikle sahip olması gereken yaklaşık dört resim kullanın.en az dosya boyutu ve başparmak önbelleği olarak yükleme kolaylığı. Bu ayarlama, site hızınızı düşürmemizi sağlayacaktır.

5. Anahtar kelimeler.

Anahtar kelimeler arama, sizin kullanmanız gereken temel SEO tekniklerinden biridiriçeriği. Makalelerin bünyesine anahtar kelimeler ve ilgili cümleler koymak, mobil sitenizde içerik faktörü yaratabileceksıralamanız.

6. Sosyal medya pazarlaması entegrasyonu etkili olur.

Sosyal medya, tutkulu milyonlarca kullanıcıya ulaşma gücüne sahiptir.içerik çevrimiçi. Tüm çevrimiçi içeriğin% 77'den fazlası, WhatsApp ve Facebook gibi sosyal medya kanalları aracılığıyla kullanıcılara geçer.Messenger Yerel Arama Optimizasyonu. Masaüstü trafiği% 26, telefonunkini ise% 16'dır. Bu veriler, telefonların optimize edilmesi gerektiği anlamına gelirmasaüstü bilgisayarlardaki alışveriş sepetindeki ve markadaki içerik için.

November 23, 2017