Back to Question Center
0

Semalt, SEO İtibara Zarar Veren 5 Miti Tanımlıyor

1 answers:

SEO uygulamaları savunma amaçlı kendini arama ve arkaplan araştırmaları geliştirirken,'SEO' terimini ararken ortaya çıkan en iyi sonuçlardan bazılarına şaşıracaksınız. Aslında, Google otomatik olarak negatifleri otomatik olarak öne çıkarırSEO kelimesi yanında yorum. Bu, bu uygulamanın kendisini olumsuz bir üne kavuştuğunun farkına varmaktadır.

Esasen SEO, otomatik arama motoru botlarına ve örümceklere erişmeyi kolaylaştırırbir web sayfası, gerçek amacını ve anlamını çözmek ve nihayetinde araştırmacıların gelecekteki referansları için içeriğini dizine eklemesi. Bu örgütlenme süreciweb sayfaları, arama motoru kullanıcıları ve arama motorunun kendisi için hızlı ve rahat olmasını sağlar;özel arama sorgusu.

Artem Abgarian, önde gelen bir uzman Semalt Dijital Hizmetler, SEO'nun kötü bir şöhrete sahip olduğunu açıklıyor.

1. İstenmeyen E-postalar

Yeni ve büyüyen bir uygulama alanı olarak SEO yeni başlayanlar ve öğrencileri cezbeder. İçindeiş arayışında, bu yeni başlayanlar kurumlarını ve popüler bireyleri kendi kutularına spam gönderen onlarca istenmeyen e-postayla hedeflemektedirhaftalık bazda. Uzmanların çoğunun iddialarını aldatıcı ve hileli bireyler olarak sunma biçimi, dolayısıyla şöhretin kötü olmasıdır.Market. Çoğu durumda, e-postalar, hedef şirketlerin inanması için çok fazla problemi düzeltmeye söz verir. Ayrıca, bunların bazılarınınKendi kendini ilan eden SEO uzmanları gerçekten de dolandırıcılardır.

2. Dolma Anahtar Kelimeler

Anahtar kelime SEO'nun temelidir. İyi kullanın ve istenilen sonuçları elde edin. İçindeaynı düşünce, ağır veya ağır cezalarla arama sorgusu sonuçlarını değiştirmek için kasıtlı veya masum olarak tekrar eden ve dolduran anahtarları inceler veSEO'nun benimsenmesi amacı. Bir makale için anahtar kelime yoğunluğunuz, olumlu bir sıralama elde etmek için yeterince iyi olmalıdır vearama motorlarından ceza.

3. Gizleme ve Giriş Sayfaları

Bu karşı üretken uygulama, içerik için HTML kodlarının kullanımını içerir.endeksleme ve sıralamayı değiştirmek amacıyla belirli bir konuyu. Bir kullanıcı bağlantıyı veya sayfayı tıkladığında, ilişkisiz başka bir kişiye yönlendirilir.gerçek içerik için web sitesi olup, ilk web sitesinde trafiği kanallamak için kullanılıyorlar. Gizleme ve kapı sayfaları tekniğihem kullanıcı hem de arama motorundaki rahatsızlıktan dolayı kötü şöhrete neden olur.

4. Ticaret Bağlantıları

Hepimiz SEO'nun e-ticaretteki gücünü biliriz. Web sitesi sahipleri ve SEO uygulayıcılarıbu gücü kullanma ihtiyacını fark ettikleri için, arama sorgularında sıralamaları değiştirmek için bağlantılar satın alma gibi uygulamalar ortaya çıkar. Bu bağlantılaralgılama olmadan sahte sayfa yetkisi üreterek arama motorlarını aldatarak atlayın. Ancak, Google gibi meşru bu tür motorlarBu uygulamaya yetişmek ve suçlulara ağır para cezası vermek.

5. Gizli İçerik ve Bağlantılar

Farklı içerikleri gizlemek veya göstermek için kullanılan akıllı ve aldatıcı bir teknikkullanıcı tıklar. Bir resmin arkasındaki metin veya beyaz arka plan üzerinde beyaz metin olarak tanımlanabilir. Hakiki ve saygın SEO uygulayıcılarıbu tekniği kullanmak hala görülmese de yine de yaygın ve SEO itibarını merak ediyor.

Tüm endüstriler etiğe dokunan doğal zorlukları tecrübe ederler ve bunlara karşı koyarlar. SEO endüstrisi yanıt veriyor ve buna göre etik dışı uygulamaları benimsiyor Source .

November 23, 2017