Back to Question Center
0

Semalt'tan Kılavuz ve - Hacking Saldırılarına Karşı Web Sitenizi Nasıl Serbest Bilirsiniz?

1 answers:

Web'de bir sürü siber suç oluyor. Sonuç olarak, insanlar kalmaya ihtiyaç duyarlar.Bu kişilerin farkında olarak. Bir web sitesine sahip bir kişi için, e-ticaret girişiminin yanı sıra müşterilerinizin güvenlik deeller. Hackerlar, aldatmaca saldırılarının, sayfalara kimlik avı amaçlı çalışmanın yanı sıra e-postada bulunan Truva atlarını kullanma gibi farklı kötü amaçlı yazılım saldırılarının temelini oluştururlarekleri.

Bilgisayar korsanları, genelde birçok nedenden dolayı hedeflemektedir. Rakiplerintarafı, sitenizi indirmeye çalışıyor. Diğer durumlarda, bilgisayar korsanları kişisel bilgiler için e-posta şifreleri arayan kişiler olabilirya da kredi kartı bilgilerine. Birçoğu mağdurun acı çekmesi etrafında dönen birçok kesmek biçimi vardır.

Jack Miller, önde gelen uzmanlardan Semalt ,sizi bu hacker'lardan uzak tutacak bazı ipuçlarını tartışıyor:

1. Güvenli parolalar kullanın.

Bir web sitesinin yöneticisi olarak, şifrenizin oluşturulmasında muazzam bir idari rol vardır.emin tüm site güvendedir. 12345 gibi basit parolalar güvenli değildir ve bir deneme yanılma saldırısı saldırısına uğrayabilir. Diğerdurumlarda, çok açık olan şifreleri kullanmamalısınız. Bir doğum günü ya da bir çocuk adı gibi bir şifre yeterince güvenli değil. OlmalıFarklı stillerde farklı karakter türlerini birleştiren karmaşık bir sözcük yapısı. Ayrıca, kullanan diğer tarafların daweb sitelerinin de güvenli parolaları var.

2. HTTPS kullanın.

Güvenlik katmanı korumasını kullanmak, web siteniz için en iyi anlamı verebilir. Örneğin,Bir HTTPS barındırma platformuna sahip web siteleri, bunu yapanlara kıyasla bir yararı var. Sonuç olarak, web sitenizin güvenliği yanı sıraMüşterilerinizin barındırma planına büyük oranda bağlıdır. Ayrıca, bu fikirlerin kullanımından fayda sağlayan kişiler,Çoğu hacker'ın nüfuz edemediği web siteleri.

3. Senaryoları tanıyın.

Çoğu bilgisayar korsanı, komut dosyaları ve CMS platformlarını kullanma gücünden yararlanmaktadır. Bu sistemlerBelirlenen bir bilgisayar korsanının yol bulabileceği güvenlik açıklarını içerir. İçinizden geçen benzersiz türdeki karakterlerden haberdar olun.Çünkü bu tür bir kodda farklı güvenlik açıkları türleri mevcut. Örneğin, PHP, ASP veJavaScript, sistemde birçok delik görüntüler. Çoğu geliştirici bu böcekleri ve güvenlik önlemlerini gözden kaçırır, ancak çoğu işi güçlendirmeye eğilim gösterir.hacker. Bu hataları bulmak ve onlarla ilgilenmek için farklı SEO ve Web Yöneticileri araçlarını kullanabilirsiniz.

Sonuç

Hacking günümüzün bir parçası haline geliyor. Bazılarını harcayan çoğu kişiçevrimiçi zaman önemli miktarda çok sayıda kesmek girişimleri karşı karşıya. Durum, farklı internet kullanan kişiler için daha da kötüye gidiyore-ticaret web sitelerine yöneticiler gibi prosedürler. Hackerlar bir web sitesini kesebilir ve operasyonlar gibi hayati özelliklerini düşürebilir.Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) çabaları, basit, başarılı kesmeler yüzünden hızlıca hiçbir şey olmayabilir. Sonuç olarak, sizin güvenliğinizweb sitesinden ve sizin güvenliğinizinkinden sorumlu olan kişi, o sitenin yöneticisi olarak elinizde. Bu yönergelerde yer alan ipuçlarını kullanarakWeb siteniz güvenli, bilgisayar korsanlarına karşı mermi kanıtı Source .

November 28, 2017