Back to Question Center
0

Semalt'tan Rehber: İşiniz Dijital Olarak Nasıl Gidilir?

1 answers:

Çoğu şirket için, yeni dijital çağın teknolojik gelişmeleri birsınırsız potansiyel. Birçok firma, Arama Motoru Optimizasyonu'nun (SEO) trend potansiyeli nedeniyle çevrimiçi olacak. Sonuç olarak,bir işletmenin internetin yeni pazarlama kanalı olarak kucaklaşması için şarttır ve bu da işletmelerin gelişmesine neden olabilir.

Dijital ticaretinizin çevrimiçi olmasını sağlamak için, bu yönleri doğru bir şekilde düşününMüşteri Başarı Yöneticisi Oliver King tarafından Semalt .

1. Akıllı araçları

Makine emeği insan çabalarını hızla değiştirmektedir. Diğer durumlarda, yükselen bir durum söz konusudur.akıllı cihazların kullanımı. Şeylerin İnternetinde (IoT), analistler 2020 yılına kadar 20.8 milyardan fazla "akıllı makine"bir internet bağlantısı kullanıyor olacak. En yeni teknolojiye göre, tipik akıllı cihazlar gibi yeteneklere sahiptirler:

  • Otomobil benzin otomobilleri
  • Algılama (NFC gibi IoT sensörleri gibi)
  • Fiziksel olarak çok sayıda 3d görüntü oluşturma için 3d baskı
  • Yeni çevrimiçi ekosistemi etkinleştiren API'leri paylaşma
  • Konuşma tanıma, parmak izi ve benzeri kullanıcı etkileşimiArıtmanın kişisel olarak rafine edilmesi

2. Bilişsel Bilgisayarlar

Yapay Zeka (AI), akıllı bir makinenin işlevini üstleniyor.Bilişsel bilgisayarlar, farklı teknolojilerin birbirine bağlanması sayesinde insan dünyasını mantıklı, etkileşim içine sokar, öğrenir ve anlar..Şu anda, yapay zekalı akıllı makineler insanların çalışmalarını tamamlıyor. Bunlar gibi unsurlarda yardımcı olurlar.tahminler ve değerli değişikliklere ilişkin bilgiler. İş dünyasında bilgisayarlar eğilimleri analiz edebilir ve çözüm üretebiliryüksek bir başarı ihtimali ile.

3. Yıkıcı Değişim

Teknoloji, BT konusunda oldukça dinamiktir. Bu ilerleme,işinizi daha iyi hale getirmek için yeni yolları benimsemek için hazır olmalısınız. Yeni teknikler büyük kesintiler içerebilirdaha fazla işçi çalıştırmak ve bazı işçilerin kullanılmasını bulmak geçerli değildir. Karışıklık, personelinizin bazı çevrimiçi eğitim için alınmasını gerektirebilirbeceri geliştirme gibi teknikler. Bu tür bozulmalar çoğu işçinin yumuşak bir şekilde ele alması mümkün değildir. Bazıları direnirken, görevin sizin içinonları yaklaşımın önemi ve şirketteki uzun vadeli fayda konusunda ikna etmek.

4. Dijital Teknolojiler

Yukarıdaki faktörlerin yanı sıra veri ve analitik çağ da dahildir. Yeniİnternet ve bilgisayarların getirdiği sayısız olanak nedeniyle işletmeler başlıyor. Örneğin, ekipman dünyasında,web siteleri, okuyucuları için içerik rafine ederek deneyimlerini kişiselleştiriyor. Google gibi arama motorları aşağıdaki özelliklere sahiptir:Aradığınız bir arama öğesinin tahmin edilmesi. Diğer durumlarda, hedefli reklamcılık internetin üzerinden geçerek daha iyi bir resim getirdi.pazar analizi.

Sonuç

Şirketler yeni müşterilerin istikrarlı bir tedarikini getirmek için çevrimiçi olabilir. SEO sayesinde, kullanıcılarbelirli bir anahtar kelime grubu için SERP'lerde sağlıklı bir yer ayırmanın yanı sıra güçlü bir marka varlığı yaratın. Bu durum kalptironline pazarlama. Her iş bu etkiyi elde etmeye çalışıyor. Yukarıdaki faktörler, işinizi,bir şirketin sahip olduğu önemli hususların bir dijital platformu Source .

November 23, 2017