Back to Question Center
0

Semalt Tavsiyesi: Akıllı Hizmet Trojan Virüs'ten Bilgisayarınızı Nasıl Koruma

1 answers:

Smart Service ile virüs bulaşmış bir bilgisayar kullanarak görevleri yerine getirmek Truva virüsü yorucu ve telaşlı olabilir. Akıllı Hizmet Trojan, güvenlik sistemini değiştirerek bilgisayarınıza yayılır. İstenmeden bilgisayarınıza kurulduktan sonra, Smart Service Trojan virüsü her bilgisayar çalışmaya başladığında kendini otomatik olarak başlatır. Trojan virüsü bilgisayarınızın bozulmasına ve yavaşlamasına neden olabilir; bu da sizi diğer saldırılara karşı savunmasız bırakabilir.

Semalt Digital Services'in uzmanı Ivan Konovalov, Smart Service Trojan'ın bilgisayarınıza neler yapabileceğini ve bilgisayarınızı zararlı hareketlerden nasıl koruyabileceğinizi anlatıyor.

Akıllı Hizmet Trojan, bilmeden bilgisayarınıza kötü niyetli casus yazılımların ve reklam yazılımlarının izinsiz girmesine izin vererek bilgisayarınızın savunma sistemini çöker - turk telekom fiber. Zamanla bilgisayarınız, bilgisayarınızı çalıştıran ve şifrelerinize erişebilen ve dosyalarınızı izniniz olmadan kayıt altına alabilecek hacker sunucularına karşı savunmasız hale gelir.

Düşük hızından dolayı gerçek zamanlı olarak bile basit görevleri bile yürütemeyeceği için bilgisayarınız tamamen karıştı. Akıllı Hizmet Trojan virüsünün neden olduğu başka bir sıkıntı, hesabınıza giriş yapmaya ve anti-virüs programlarını bilgisayarınıza indirmeye çalışırken sizi kötü niyetli bir siteye yönlendirerek tarama geçmişinizden yararlanır.

  • Sosyal medya platformlarına göz atarken ve ücretsiz indirme yürütürken
  • Dosyaların Trojan virüsü bulaşmış bir bilgisayara paylaşılması yoluyla
  • Akıllı Hizmet Trojan, spam e-postalarıyla bilgisayarınıza bulaşabilir

PC ve Mac OS'den Akıllı Hizmet Trojan virüsünü kaldırma

Akıllı Hizmet Trojan virüsünün Windows işletim sisteminizden ve Mac OS'den elle kaldırılması, kayıt dosyalarınızdaki kötü amaçlı tehditleri silmeyi gerektirir. Bu yöntem, Windows OS ve Mac Os sistemlerinde zengin deneyime sahip olan son kullanıcıların savunulmasıdır. Bir virüsü manuel olarak çıkartırken küçük bir hata yapmak, tüm sistemin çökmesine neden olabilir..

Smart Service Trojan ile ilgili kötü amaçlı işlemi sonlandırmak zor bir görev değildir. Görev Yöneticinize erişmek için Esc + ÜstKrktr + Ctrl tuşlarına basın. 'İşlemler' seçeneğini tıklayın ve Trojan virüsü ile ilgili tüm dosyaları deneyin. Akıllı Hizmet Trojan virüsünün bilgisayarınızda çalışmasını durdurmak için 'İşlemi Sonlandır' düğmesine tıklayın.

Smart Service Trojan'ı tarayıcılardan kaldırma

Akıllı Hizmet Trojan virüsü tarayıcıları kullanarak OS'nizden kolayca kaldırılabilir. Tarayıcınızı başlatın ve Menü'yü tıklayın. Tarayıcı Araç Çubuğu'nda, Araçlar düğmesini tıklayın ve Uzantılar seçeneğini seçin. Tarayıcınızdan Uzantıları tarayıcısına gidin ve tarayıcınızdan Trojan virüsü uzantısını kalıcı olarak silmek için 'Çöp Kutusu simgelerini tıklayın. Tarayıcınızdaki gerekmeyen diğer kayıt defteri dosyalarını kaldırın. Bilgisayarınızdan Smart Service Trojan virüsünün kaldırılmasını onaylamak için 'Kaldır' düğmesini tıklayın.

Akıllı Hizmet Trojan Virüs'ü OS'den otomatik olarak kaldırma

Akıllı Hizmet Trojan virüsü, sisteminize SpyHunter Anti-Malware'i yükleyerek OS'nizden otomatik olarak kaldırılabilir. SpyHunter Anti-Malware'i başarıyla indirdikten sonra, yükleme işlemini yürütmek için program yükleyicisini çift tıklayın. PC'nizde tam tarama yaparak kötü niyetli kayıt dosyalarını tespit etmek için SpyHunter Anti-Malware'inizi kullanın. PC'nizdeki tüm tehditleri kaldırmak için 'Tehditleri Düzelt' düğmesini tıklayın.

PC kullanıcıları, kötücül yazılımların bilgisayarlarına zarar vermesini tespit etmek ve önlemek için RegcurePro'yu bilgisayarlarına da kurabilirler. RegCurePro paketinizi kurduktan sonra bilgisayarınızdaki tehditleri tespit etmek için bir tarama yapın. PC'nizdeki tehditleri kaldırmak için 'Tümünü Düzelt' düğmesine tıklayın. Mac OS kullanıcıları için, bilgisayarınıza Trojan virüsünün yüklenmesini önlemek için MacKeeper programını işletim sisteminize yükleyin.

Smart Service Trojan, OS'nizi kontrol ettikten sonra kötü niyetli reklam ve casus yazılımların bilgisayarınıza girmesine izin veren ölümcül bir virüstür. Trojan virüsünün OS'nize yüklenmesini ve otomatik olarak yüklenmesini önlemek için SpyHunter Anti-Malware ve RegCurePro'u bilgisayarınıza kurun. Mac OS kullanıcıları için, OS'nize bulaşan tüm kötü amaçlı tehditleri engellemek için MacKeeper'ı yükleyin.

November 23, 2017