Back to Question Center
0

Semalt Uzman: Tüketicilerin İçeriğe İhtiyacı Var, Reklam Değil!

1 answers:

Web sitesi optimizasyonu söz konusu olduğunda, kullanıcı deneyimini hesaba katmalı ve ilgisiz içeriğe ve sahte reklam hilelerine güvenmemelidir. Siteniz güzelce ve profesyonelce tasarlanmış olsa bile sahte trafik ve yönlendirme spami nedeniyle istenen sonuçları alamayacağınız ihtimali vardır.

Semalt uzmanı Oliver King, arama motorunda çeşitli web sitelerinin engellendiği temel nedeni kötü ürün yerleşimi klipleri olduğunu bildirmektedir. Ayrıca, alakasız kenar çubuğu reklamları her zaman ziyaretçileri sitenizin dışına iter - serum liftactiv vichy. InsightsOne, Amerikalıların Mart 2013'te geri döndüğü bir araştırmaya katıldı ve bunlardan dokuzu internette sinir bozucu ve aptal reklamlarla karşılaştıklarını iddia ediyor.

Kaynak web sitesi kenar çubuklarındaki ve e-posta içeriğindeki reklamların internette en rahatsız edici reklam yerleşimi seçeneklerinden biri olduğuna işaret etti. Katılımcıların çoğu, basılı gereksiz e-postaları sosyal medya reklamlarıyla karşılaştırdı ve InsightsOne anketinde katılımcıların yüzde altmışı ankete katılanların, asla görmek istemediği hizmetler ve ürünler için tek reklamlardan rahatsız olduğunu belirttiler. Otuzdan fazla kişi web sitelerini ve alakasız içeriği bıraktığını ve% 10'u reklamı yapılan ürünleri tamamen kullanmayı bıraktığını söyledi. Tüm bunlar oldu çünkü promosyonel kopyalar ve can sıkıcı reklamlar kendilerini kötü hissettiriyordu.

Promosyon kopyaları internette müdahaleci olsaydı reklamı yapılan ürünleri kullanarak yüzde on oranında durduklarını fark etmeliydiniz Markalar, World Wide Web'in alt satırında artış yapmak için kullanmaları gerektiğinin farkındalar. ve site dönüşümünü iyileştirmek için çok fazla web sitesi ve sahte trafikle internete girdikleri takdirde, reklamların bolluğu ve aşırı tanıtım içeriği markalarının itibarını mahvedeceklerinden daha iyi zarar verebilirler Pazarlamacılar bir denge sağlamalıdır bilgilendirici ve eğitsel içerik pazarlaması ve optimize edilmiş pazarlama stratejileri arasında

En iyi ve en etkili markaların bile reklamlarını, kullanıcıları ürünlerini satın almaya ikna ederek internetteki her yere ürün ve hizmetlere yerleştiremediklerini unutmamalıdırlar. Yıllardır içerik pazarlaması, şirketlerin ve markaların web pazarlamasının zararlı etkilerini azaltmasına yardımcı olmuştur . Tüm markalar kullanıcıları güçlü stratejilerle meşgul etmeli, SEO dostu içerik ve blog gönderileri yazıp yayınlamalı ve kullanıcıları ürünlerine ve hizmetlerine çekmek için beyaz şapka SEO stratejileri kullanmalıdır. Bu şekilde, reklamları markaların satışlarını artırmaya yardımcı olacak organik süreç olduğu için reklamlarını her yere rastgele yerleştirmeleri gerekmeyecek. Ayrıca, markalar ve müşterileri arasındaki ilişkiyi büyük ölçüde güçlendirecektir.

Markalar bu süreçle istenen sonuçlara ulaşacak ve en iyi ihtimamlılık devam eden bir süreç olmasıdır. Böylece, yeni ve mevcut müşterileriyle güçlü ve uzun vadeli bir ilişki geliştirebilirler. Bütçelerini içerik oluşturma ve ücretli reklamlar arasında bölüştürmeye odaklanan pazarlamacılar, iyi yazılmış makaleler çok sayıda müşteriyi otomatik olarak meşgul edecekleri için organik prosedürler için daha fazla zaman ve para tahsis edecekler. Yararlı ve bilgilendirici reklamlar bile anında sonuç almayacak, ancak müşterilerinizin zihnlerinde olumsuz bir etki bırakacaktır. Bu nedenle, uzun vadeli sonuçlar sağlayan ve reklam birimlerini gelişigüzel bir şekilde yerleştirmeyi bırakan yöntemlere odaklanmalısınız.

November 24, 2017