Back to Question Center
0

Semalt Uzmanı: Dijital İşinizi Etkili Şekilde Tasarlamak İçin

1 answers:

MIT Sloan Management Review ve Deloitte University'nin araştırmasına göreBasın, birçok işletme çevrimiçi olmaya hazır. Bu çalışmada, anket yapılan kişilerin yaklaşık% 44'ü (3700 analist, yönetici ve yönetici),firmalarının yeni dijital yolların kullanıma girmesiyle birlikte bozulmaya hazır olduklarını açıkça belirtti. Bununla birlikte,% 56'sıKatılımcılar dijital geçiş için hazır hissetmiyor ve yeni yollara karşı çıkıyorlardı.

Dijital bir platformun benimsenmesi iş dünyasında çok önemli olabilir. Örneğin, bazı AramaMotor Optimizasyonu (SEO) işlemleri müşteri tabanınızı artırır. İşletmenizi dijital hale getirmek, uzun vadeli planı için iyi bir şey olabilir.Bu geçişin işinizde gerçekleşmesine bakılmaksızın, uzun vadede sonuçların bir resmini veya bir resme ihtiyacınız var. Birçok konuherhangi bir kuruluş dönüşürken normaldir. Sonuç olarak, böyle bir şeyle uğraşırken net stratejiler koymakÇatlaklar, çabaya değecek ek bir görev olabilir.

Max Bell, Müşteri Başarı Yöneticisi Semalt ,Başarılı dijital iş tasarımı yönlerini açıklar.

Tasarım Düşüncesi, İşbirliğini ve Yeniliği Teşvik Ediyor

Tasarım modeli yaparken, süreç, belirli bir seti kullanarak bir çözüm aramayı içerirIstemci istediği parametrelerin. Cevabı açık değil, kavramsal bir hale getirmenin bazı ilkelerini kullanarak mümkün olabilirdeğişimden etkilenen taraflar arasındaki işbirliği. Örneğin, dijital pazarlama yaparken kuruluşlarSEO uzmanları kiralamanın yanı sıra müşterilerini getirmek için çalışanlarına birkaç dijital pazarlama tekniği öğretmek gerekir..Modern çağda,çoğunluk müşterileri internetten gelir. Bu olgu, web sitelerinin yavaş yavaş fiziksel mağazaları değiştirdiği anlamına geliyor.

Tasarım Düşüncesi

Tasarım düşüncesi, birlikte çalışmak için bir organizasyonun tüm yönlerini dahil etmeyi içerirbir şey için bir çözüm bulmak. Gelecekteki çözümlerle ilgili belirli bir soruna bakmak için farklı zihinlerde bulunmayı içerir. BirindeFarklı perspektiflerin fikirleri, işletmelere gelecekteki operasyonlar için hayati bir fikir vermek için kesişir. Örneğin,Deniz korsanlığıyla mücadelede MU / DAI ve SalesForce'un ortaklığı.

Bu bağlamda, bir teknoloji ekibinin çağırılması değerli bir girişim olabilir. Birçok açıdantasarımın yanı sıra dijital bir platforma adapte olmak, konularla ilgilenmek için yetenekli ve bilgili uzmanlardan bazılarını gerektirir. Örneğin,şirket yöneticileri ile SEO ekipleri arasındaki ekip çalışması, yalnızca tamamlayıcı nitelikte değil, aynı zamanda da tamamlayıcı nitelikte olan iyi bir web sitesinin tasarımına neden olabilir.fiziksel dükkanı değiştirme potansiyeline sahiptir. Bu kurulumda, tasarım düşüncesi gereklidir, çünkü geçiş, değişimi içerebilirpersonel, envanter ve diğer birçok yönü.

Sonuç

Tasarım Düşüncesi, evrensel bir kavramdır ve çoğu organizasyonunonların geleceği. Farklı kişilerin farklı perspektif ve çözümler getirmesini sağlar. Tasarım düşüncesi çok fazla kişiye başvurabilirişletmelerdir ve farklı bireylerin farklı şekilde alması muhtemeldir. Tasarım düşüncesi işinizin uzun vadeli bazılarını çözmesine yardımcı olurmevcut zorlukların bir bölümünden hareket etmenin yanı sıra konular. İnsanları değiştirmek zordur, ancak bazılarında değerli bir girişim olabilirvakalar. Tasarım düşüncesi, insanların daha derin bir işbirliği düzeyi elde etmenin yanı sıra, çeşitli çeşitlilikte yaratıcı yenilikler kazanmasına yardımcı olur.Bu makaledeki ipuçları sayesinde uygun bir tasarım düşünme süreci benimsemek mümkündür. Geçiş yaparken olağanüstü olabilir.dijital yöntemler Source .

November 23, 2017