Back to Question Center
0

Semalt Uzmanı, Endişelenmeyi Durdurmak İçin E-posta Pazarlama Efsalarını Belirtiyor

1 answers:

Her gün 294 milyar e-postalar gönderiliyor, bu sizi şaşırtmıyorher hafta promosyon e-postalarınızdaki adil payınızı almasını beklemelisiniz. İstatistiksel olarak, tüketicilere yaklaşık 25 tanıtım hediye edilirHer hafta e-postalar - bu bir gerçektir, ancak başka pazarlama taktiklerinde olduğu gibi, bu sayı abartılı olabilir.

E-posta pazarlama efsanelerinin ağırlıklı olarak ortalamalara dayandığını bilmelisiniz;milyarlarca e-postalar basit bir şekilde en iyi uygulamaya dönüştürülür. Diğer işletmeler için nelerin işe yaramayabileceğini hatırlamak önemlidirsizin için ve mitleri asla gerçeklerle karıştırmamalısınız.

Aşağıdakiler, Müşteri Başarı Yöneticisi Alexander Peresunko'nun çıkardığı 8 e-posta pazarlama efsanesi: Semalt Dijital Hizmetler:

1. Daha Fazla E-posta Göndermek, Müşterilerinizi Şımartmak İçin Kesin Bir Yoldur

E-posta pazarlamacılığı ile ilgili yaygın bir konunun e-posta sıklığı olduğu ve araştırmaya göre,Birçok kişi abonelik iptal düğmesine basmanın bir numaralı nedeni. Bununla birlikte, bu, sizi daha fazla göndermeye teşvik etmemelidir.Haftada bir e-posta. E-posta pazarlama kampanyanız başarılıysa, aboneleriniz okumaya devam edecek ve harekete geçecektir.

2. Asla Aynı E-postayı İki Kere Gönder

2016 yılı verilerine göre, bülten veritabanınızdaki kişilerin yüzde 75'ie-postanızı okumayın. Bu, e-postanızın yanlışlıkla silinmesine, yüksek e-postayla geri dönme oranlarına veya hedef kitlenizin bir kısmına düşebilir.çok meşgul. Bu, e-postaları yalnızca ilk kez açmamış olanlara göndermek için uygun olduğunu gösterir. Farklı birşablonu aynı içeriğe sahiptir. Bununla birlikte, e-postaları tekrar gönderirken şu ipuçlarını takip etmelisiniz:

  • Yeniden gönderme yaparken farklı bir konu satırı yapın
  • Sadece en önemli e-postalarınızı gönderin
  • Bir e-postayı tekrar göndermeden önce 72 saat geçmesine izin ver

3. Asla Spam Anahtar Kelimelerini E-postanızın Konu satırında Kullanmayın

Bugünün spam filtreleri, e-posta pazarlamasının ilk yıllarında kullanılanlarla değil.Geçerli spam filtreleri, konu satırınızdaki "spam" anahtar kelimelerinin geçmişte fark edildiği itibar gibi yeni ölçütlere sahiptirBir süre bayrak attı i. e. İndirim, Ücretsiz ve Tasarruf

4. Abone Olmayan Sayısı İle İlgili Olun

Aboneliği iptal etmek, okuyucunun e-postalarınızı artık almak istemediği anlamına gelir.Okuyucular sizin için veritabanını temizlediğinden, bu yüzden endişelenmek yerine gerçekten harika bir haber.e-posta veritabanınızın kalitesi.

5. Salı, e-postaları göndermek için en güzel gün

E-posta göndermek için iyi bir gün yok. Göndereceğinizde iyi sonuçlar alabilirsiniz.e-postalarınızı iş günlerinde ve özellikle de bir e-ticaret mağazası işletirseniz hafta sonları için kullanabilirsiniz. Gerçek şu ki, birçok e-posta hafta içi gönderiliyorhafta sonlarına göre.

6. Her Zaman Konu Hattınızı Kısa Tutun

Implix'e göre, 25'den fazla karakter içeren satırlar daha olasıdaha az karaktere sahip olanlardan daha okunacak. Bunun yerine, karakter uzunluğunu vurgulamak için dikkat çekici bir konu satırı hazırlayın,ve daha iyi e-posta açık fiyatlara sahip olursunuz.

7. Açık Oranları Başarı Tanımla

pazarlamacılardan yüzde 90'ı başarılı bir e-postanın ana metriği olarak açık oran kullanmaktadırkampanya. Açık oranlar tüm hikayeyi anlatmaz, diğer bir deyişle, birçok görünüm kullanıcısı varsayılan olarak engellenen görüntülere sahip olur; açık oranınbaşarıyla ve doğru bir şekilde takip edilmeyecektir. Ayrıca, birçok cep telefonu kullanıcısı bir metin biçimi kullanır ve bu açık oran güvenilirliğini azaltırveri.

E-posta başına oluşturulan olası satışlar ve daha doğru veriler için dönüşüm oranları gibi diğer metrikleri kullanın.

8. E-posta Pazarlama Ölüyor

E-posta pazarlaması, iletişimin en güvenilir biçimi ve hattadaha ilgi çekici. E-posta pazarlaması ayrıca, görüntüleme ve arama motoru reklamcılığına kıyasla daha yüksek bir YG'ye sahiptir.

En iyi uygulamaları takip etmeyin, efsaneleri gerçeklerden tanımlamayı kendiniz test edin Source .

November 27, 2017