Back to Question Center
0

Semalt Uzmanı: SEO Hataları İnsanlar Ne Zaman E-Ticaret Web Sitesi Çalıştırın Do

1 answers:

E-ticaret SEO'ya özel bir doğru yapmayı bilenler için bir altın madeni olabilir. Orada boyutu SEO öğretmek için iddia birçok kişi var, ancak sadece yanıltıcı bilgi ile biter.

Semalt Dijital Hizmetler uzmanı Jason Adler, e-ticaret için SEO'yu çalıştıran kişileri yanlış yönlendiren yaygın yanlış anlamaları açıklıyor.

1. SEO herşeyi düzeltir

Aslında, SEO için bir düğme vardır, ancak diğer pazarlama kanalları da önemli bir rol oynamaktadır - افضل شركة نقل عفش بالخرج. Eşlik eden satışları sürerken, bir web sitesini sadece sıralamak değil, birçok faktöre dikkat düzeltmeleri gerekir. SEO satışları arttırır, sadece ürün teslimatı da rekabetçi. Rekabetteki diğer faktörler, ürün sunumu, pazarlama, kullanışlılık, fiyatlandırma ve çok daha fazla olabilir. Yalnızca teknik SEO'ya odaklanmak sizi değiştirmek yanıltabilir.

2. Kategor sayfaları önemli değil

Kategori sayfaları, daha fazla anahtar eklemek için kullanılan platformlardır. Semalt Website Analizer gibi bir aracı kullanmak, kategorilerinize ekleyebileceğiniz uzun kuyruk anahtar kelimeler. Meta başlığını, H1 etiketini, meta açıklaması, URL'yi ve WebCrawler'ın dizin eklemesi için vücut içeriği (varsa) onu optimize etmek için önerilir.

3. Harici web sitelerindeki içeriği çoğaltmak yanlış

Rafine içeriği sitenize almak iyi bir karar olabilir. Bununla birlikte, geri alma konusunda da iyi olmalısın. Amazon Amazonlar, sitelerinin ve yeryüzünün en çok satan yerlerde bulunması için açıklama yapılmaktadır. Güçlü bir geri göndere strategisine sahipler.

4. 'Bir boyut, herkese uyuyor' araştırmacı niyet tahmini

Kategorideki sayfalar için kullanılacak blog yazarlarından asla vazgeçmeyin. İnsanlar çoğunlukla iki nedenden dolayı internette sörf yapıyor. İlki araştırıyor. Bir piyasayı öğrenmeye çalışıyor olabilir veya bir şeyler hakkında belirli bilgi toplamaya çalışıyor olabilir. Bu kişiye sadece kişinin ihtiyaç duyulur ve satışlarını o belirli örneğe yönlendirmez. İkinci sebep bir satın alma işlemi yapmak. Birisi ürün satın almaya hazır olabilir. Bu tür içerik, satış için uygun ürün ve kategori sayfalarını yönlendirilmelidir. Yem ve anahtar tekniği, başarısız talimatlar nedeniyle istekli bir müşterinin eksik olmasına neden olabilir.

5. İncelemeler SEO'ya yardımcı olmuyor

İncelemeler, arama motorlarında daha üst sır yer almanın bir yolu. Ayrıca, incelemeler, müşterilerin web sitenize olan güvenini ve güveni arttırır. Çoğu alıcı, satın alma işlemi yapmadan önce okumaya eğilmelidir. Google tarafından yapılan bir araştırmanın stratejisi, SEO çabalarınızı iltifat etmektir. İncelemeler aynı zamanda web sitenizdeki biriyle çalışmaktan da etkindir. Amazon, çok daha satış yapmalarını bitirmek için ürün incelemelerini gerçekleştirmekte başarılı olur.

E-ticaret, pek çok yanlış anlamayla sarsılan teknik bir alandır. İnsanlar yalnızca SEO gibi İnternet pazarlamaları yönlerine günanıyor ama diğer dijital pazarlama tekniklerinden memnun değiller. Yukarıdaki listelenen ipuçlarını kullan, izlenecek bir gerçekle yoksaymak için yanlış konsepti ayırt etmek. Sonuçta, bir internet pazarlama kampanyasının genel hedefi yol açan ve sonuç alınacak. Arttıran bir konudur.

November 24, 2017