Back to Question Center
0

Semalt: Yönlendirme Trafiğini Artıracak 6 Beyaz Şapka SEO Yöntemi

1 answers:

Tüm web yöneticileri web sitelerine çok fazla trafik çekmek istiyor, ancak bunların birçoğu görevi başaramıyor. Başka bir deyişle, tavsiye trafiği, web sitenizde çok sayıda görüntüleme ve isabet elde etmenin tek yoludur diyebiliriz, ancak siyah şapka SEO'nun bir parçası. Kaliteli trafik oluşturmak istiyorsanız, Google'ın kurallarına ve düzenlemelerine uymanız ve beyaz şapka SEO stratejilerini benimsemeniz gerekir - faire bulletin de salaire.

Semalt'in Müşteri Başarı Yöneticisi Alexander Peresunko, burada web sitenize büyük miktarlarda yönlendirme trafiği götürmek için bazı beyaz şapka yöntemleri sağlar.

Yöntem 1. S & C Websitesinde Etkin Olun

Yahoo Answers ve Quora gibi Q & A siteleri yönlendirme trafiği için iyi bir kaynaktır. Küçük ölçekli bir işletmeniz varsa ve birkaç hafta içinde büyümek istiyorsanız, burada boşa harcamayın ve bu web sitelerinin her ikisinde de aktif olmanız gerekir.

Tartışmaya başlamadan önce, web sitenizle alakalı konu, kategori ve arama kalıplarını tanımanız gerekir. Sitenizin konularının tartışılmadığı gruplardaki soruları cevaplamak için hiçbir şey yoktur. Alternatif olarak, kendi tartışmalarınıza başlayabilir ve ayrı bir grup oluşturarak, bağlantısını soru içine bırakarak web sitenize giderek daha fazla insanı çekebilirsiniz. Web sitenizin soru içeriğine ilişkin birden çok bağlantı koyabilir ve çok sayıda trafik elde etmek için bazı kişileri etiketleyebilirsiniz.

Yöntem 2. Bir Video Pazarlama Kampanyası Oluşturun

Bugünlerde birçok insan video pazarlama kampanyalarıyla ilgileniyor, bu nedenle her hafta bir grup kampanya oluşturmalısınız. İstenilen kitleyi hedefleyebilmeniz için web sitenizle alakalı olduklarından emin olun.

İlk adım, kampanyanızın sebebini tanımak ve belirlemektir. Ardından, video içeriğinizde tartışmak istediğiniz konu hakkında net olmanız ve birkaç dakika içinde daha fazla eylem sürmek için bir harekete geçirici mesaj kullanmanız gerekir. Videoları YouTube'da kaydetmek ve yayınlamak ve kanalınızı tanıtmaya devam etmeyi unutmayın.

Yöntem 3. İçerik Küratını Kullanma

Üçüncü metot, içerik kürasyonunu kullanmaktadır. Zaman alıcıdır, ancak içerik küratörlüğü, web sitenize büyük miktarda kaliteli trafik çekmek için en kullanışlı ve şaşırtıcı yollardan biridir. Artı, saatlerce geri kalitede geri kalmanıza yardımcı olur. Her zaman ilginç ve bilgilendirici içeriği seçmeli ve başkalarının eserlerini kopyalamamalıyız. Orijinal olmalı ve Storify ve Scoop.it gibi web sitelerinde kullanılabilir.

Yöntem 4. Etkilenen Pazarlama Kampanyası

Bir etkileyici pazarlama kampanyası, sitenizi veya markanızı önemli sayıda insanın önünde yükseltmenin ideal ve güçlü bir yoludur. Günümüzde birçok dijital pazarlamacılar, internet üzerinden işletmelerini ve markalarını tanıtmak için bu stratejiyi kullanıyor. Etkilenenlerin türleri farklıdır, ancak en ünlü etkilenenler ünlüler, trend belirleyiciler, alan uzmanları ve blog yazarlarıdır. Siteniz veya markanız için maksimum avantajın keyfini çıkarmak için bunların bazılarıyla işbirliği yapabilirsiniz.

Yöntem 5. Forum Sitemize Katılın

Online forumlar kaliteli trafik oluşturmak için iyi bir yoldur. Birkaç popüler foruma üye olabilirsiniz ve web siteniz hakkında yayınlayabilirsiniz. Birçok kişiye konuşmalar yapmaya ve sitenizin bağlantılarını konuşma içinde bırakmaya çalışın.

Yöntem 6. Sosyal Medya Kullanın

Web sitenize kaliteli trafik çekmek için akıllıca sosyal medya siteleri kullanmalısınız. Facebook, Twitter, LinkedIn, Google+ ve Instagram, içeriğinizi internette tanıtmak için mükemmel bir kaynaktır. Sosyal paylaşım sitelerinin kurallarını ve düzenlemelerini izleyerek çok fazla beğenme, paylaşım, yorum ve takipçiyi bulmaya çalışın. İçeriğinizi Facebook topluluklarında paylaşın ve düzenli olarak tweet edin. Taze, paylaşılabilir ve bilgilendirici olmalıdır.

November 24, 2017